Відобразити питання за категоріями:
Категорії:
Шукати текст (не обов'язкове):


  17.01.2012 12:05:44 Юрий
  Інше
  Скажите пожалуйста,на какой тип вагонов распространяется льгота 50% для инвалидов 2 группы по общему заболеванию
  Відповідь: Уважаемый Юрий Александрович! Согласно Закону Украины «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Постановления Кабинета Министров Украины от 16.08.1994 г. №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України от 17.05.1993 г. №354 инвалидам всех групп и категорий в период с 1 октября по 15 мая предоставляется 50-% скидка во внутригосударственном сообщении (по территории Украины) во всех категориях вагонов и поездов, в том числе и купейных вагонах.

  15.01.2012 14:08:26 Елена
  Інше
  Здравствуйте. В начале этой неделе хотела приобрести билет на поезд Луканск-Москва на 24 января,но оказалось, что продажи билетов после 21-го января были приостановлены. Я приобрела билет на 20 число в сети интернет.Хотела его поменять в кассе на другое число, т.к. продажи снова возобновились, однако мне отказали. Подскажите, пожалуйста, как я могу осуществить обмен такого билета? Спасибо.
  Відповідь: Уважаемая Елена Анатольевна! В соответствии с действующими нормативными документами, используемыми на железнодорожном транспорте для обслуживания пассажиров, переоформление приобретенных проездных документов возможно только на ранее отходящий поезд. Ввиду того, что у Вас обратная ситуация, Вам необходимо приобрести новый проездной документ. Для получения платежей за уже приобретенный проездной документ, следует обратиться в любую билетную кассу для осуществления возврата неиспользованного проездного документа. При этом возврат сумм за неиспользованный проездной документ, оплаченный посредством банковской карточки НСМЭП, будет осуществлен непосредственно в билетной кассе наличными. В случае, если стоимость проездного документа была оплачена банковской платежной карточкой международной платежной системы (МПС), возврат денежных средств будет произведен на карточный счет, с которого произведена оплата.

  09.01.2012 18:12:32 Татьяна
  Обслуговування у поїздах далекого сполучення
  Добрый день. Подскажите пожалуйста , в каком документе ныне действующем(согласно введеным изменениям), можно прочитать условия перевозки собак не выше 45 см и более крупных, в поездах международного направления.
  Відповідь: Перевезення кімнатних тварин, у тому числі собак, залізничним транспортом у міжнародному сполученні з державами СНД та Балтії регулює Угода між залізничними адміністраціями держав учасниць Співдружності Незалежних Держав, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Естонської Республіки про особливості застосування окремих норм Угоди у міжнародному пасажирському сполученні (СМПС) – ОП СМПС. Стаття 12 зазначеної Угоди передбачає перевезення кімнатних тварин (собак, котів, птахів) при собі в окремому купе жорсткого вагона (не більше двох тварин в одному купе), за умови викупу пасажиром всіх місць в купе. У багажних вагонах собак великих порід перевозяться в спеціальних контейнерах, за умови що супроводжуючі особи, проїжджають також у цьому ж поїзді. Кімнатні тварини та птахи повинні бути поміщені в ящики, корзини, клітки й вільно розміщатися на місцях, відведених для ручної поклажі Відповідно до параграфу 3 статті 2 зазначеної Угоди, який передбачає право на укладання між собою двох та багатосторонніх договорів, укладено окремий договір між адміністраціями УЗ, БЧ та ОАО РЖД. Відповідно до якого перевезення дрібних домашніх тварин (собак, котів, птиці) здійснюється у всіх вагонах пасажирського поїзда, крім СВ (без оформлення окремого купе). Дрібні кімнатні тварини (не більше двох) повинні бути розміщенні в ящиках, корзинах, клітках і вільно розміщуватись на місцях, відведених для ручної поклажі. Перевезення великих собак здійснюється в окремому купе купейного вагона (не більше однієї), крім вагонів підвищеної комфортності, з оплатою повної вартості всіх місць в купе незалежно від наявності пасажирів. Перевезення кімнатних тварин оплачується за особину або місце, як за 20 кг багажу. При цьому пасажиру видається багажна квитанція.

  09.01.2012 16:47:42 Зинаида
  Вантажні перевезення
  Можно ли поездом отправить бандероль из Киева в Москву? Как это сделать? Спасибо
  Відповідь: Повідомляю, що згідно з наказом Укрзалізниці від 19.01.2010 року з 01.02.2010 року оформленню та перевезенню, як «Експрес-передача» в пасажирських поїздах формування Укрзалізниці по території України через начальника поїзда або провідника штабного вагону, підлягає тільки кореспонденція (конверти) в розпакованому вигляді (з подальшим запакуванням відправником у присутності працівника пасажирського господарства). Оформлення здійснюється через працівників вокзалу або начальника поїзда за бажанням відправника. Слід зауважити, що згідно ст. 23. р. ІV. «Соглашения между железнодорожными администрациями государств-участников Содружества Независимых Государств, Грузии, Латвийской Республики, Литовской Республики, Эстонской Республики об особенностях применения отдельных норм Соглашения о международном пассажирском сообщении (СМПС) – ОП СМПС» - вантажобагаж від громадян приймається до перевезення вагою окремих місць не менше 5 кг та не більше 75 кг, довжина повинна бути не більше 3-х метрів при умові, що завантаження вантажобагажу в багажні вагони пасажирських поїздів може проводитись без труднощів. Вантажобагаж від ст. Київ до ст. Москва можна перевезти багажним вагоном Південно-Західної залізниці з поїздом №4/3 сполученням Київ-Москва. Вантажобагаж в багажне відділення приймається до 17 год.Для отримання більш детальної інформації пропонуємо Вам звернутись до багажного відділення вокзалу станції Київ-Пасажирський, за адресою: 03038, м. Київ, вул. Федорова, 32, ст. Київ-Товарний, багажне відділення.

  06.01.2012 19:22:07 Алексей
  Інше
  Здраствуйте.Прочитал ваш ответ на вопрос о изменениях правил перевоза в поездах международного сообщения,далее..." Відповідь: Правила перевезення тварин залізничним транспортом у міжнародному сполученні залишаються без змін. Придбання окремого купе для перевезення собаки, меншої за 45 см, у міжнародному сполученні не є обов’язковим.".Звоню в ИНФормационную (044)-503-70-05 и мне говорят,что новые изменения с 30.12.2011г. действуют и на международные сообщения.Я ссылаюсь на информацию с вашего сайта,говорят ничего не знаем,там пишут другие...
  Відповідь: Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства інфраструктури від 01.12.2011 № 586 "Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України", який вступає в дію з 30.12.2011 року , пункту 15.7 - Перевезення собак незалежно від розміру при собі у купе пасажирського чи швидкого поїзда, у тому числі собак-супровідників сліпих, дозволяється лише в купейному вагоні за умови викупу пасажиром всіх місць у купе. Великі собаки (вищі 45 см., не більше одного) перевозяться у намордниках на ланцюжках або ремінних прив’язках, малі собаки – в ящиках, корзинах, клітках (не більше двох особин).Окремо повідомляємо, що згідно двосторонніми домовленостями, встановлюється у сполученні Україна – Росія, Росія – Білорусія, Білорусія - Україна перевезення дрібних кімнатних тварин (собак, котів, птахів та ін.) у всіх вагонах, крім СВ, якщо це не заборонено ветеринарними правилами. Дрібні кімнатні тварини (не більше 2) повинні бути розміщені в ящики, корзини, клітки і вільно розміщуватися на місцях, відведених для ручної поклажі. Перевезення сплачується зі штуки чи місця як за 20 кг багажу. При цьому пасажиру видається багажна квитанція з надписом на лицьовій стороні "Багаж на руках пасажира". Перевезення собак в інші країни СНД - викуп окремого купе є обов’язковим.

  06.01.2012 10:21:09 Оксана
  Інше
  День добрый, разъясните пожалуйста ситуацию. На новый год семьей ездили в Днепропетровск. Детям 5 и 12 лет. Билеты покупали в кассе при предъявлении детских свидетельств о рождении. Оба детские билеты были - 75% от полной стоимости. На обратной дороге проводник потребовал доплатить до полной стоимости за ребенка 12 лет.Правильно ли это? Мы, конечно доплатили, но хочется знать, какими должны быть наши действия в такой ситуации.
  Відповідь: Постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2004 №976 „Про встановлення пільгового тарифу на перевезення дітей залізничним транспортом” встановлено безкоштовний проїзд дітей віком до 6 років (разом з дорослим пасажиром, без права зайняття окремого місця) та проїзд за тарифом у розмірі 75% вартості проїзду повного проїзного документа (сума вартості квитка та плацкарти) – для дітей віком від 6 до 14 років. Пільги для проїзду залізничним транспортом школярів старше 14 років законодавством не визначено.

  02.01.2012 19:51:12 Володимир
  Обслуговування у приміських поїздах
  Скажіть будь-ласка, чи правда,що із 15 січня не буде діяти пенсійне посвідчення в електричках???
  Відповідь: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.93 № 354 безоплатний проїзд на приміських маршрутах надається пенсіонерам за віком. На сьогодні внесення змін до діючого законодавства стосовно надання пільгового проїзду пенсіонерам за віком не планується. Слід зауважити, що пасажири з відповідними посвідченнями, що дають право на пільговий або безкоштовний проїзд, повинні оформлювати безкоштовні квитки у касах або у вагоні поїзда. Дані про перевезення пільгових категорій пасажирів залізницями надаються до місцевих органів виконавчої влади для отримання відповідної компенсації, що теж є доходом залізниці. Тобто право на проїзд відповідно до чинного законодавства надається при наявності пільгового (безкоштовного) квитка, а не пенсійного посвідчення.

  02.01.2012 17:15:39 Сергий
  Інше
  Добрый день. Сегодня столкнулся с проблемой, на которую мне на вокзале не смогли дать ответ. Я с России, приехал сюда в гости с собачкой, обратно уехать не могу так как с 01.01.2012 года вступил в силу новый закон о перевозке животных. Пустых купе уже нет, есть только места а ждать 40 дней чтобы купить пустое купе возможности нет, так как на работу 13 января. Подскажите что делать в этой ситуации, но собачку я не отпущу на вокзале чтобы она была бездомной, и здесь ее оставлять не собираюсь- да и нес кем.
  Відповідь: Правила перевезення тварин залізничним транспортом у міжнародному сполученні залишаються без змін. Придбання окремого купе для перевезення собаки, меншої за 45 см, у міжнародному сполученні не є обов’язковим.

  28.12.2011 11:04:47 Ганна
  Інше
  Добрий день! Згідно Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України з останніми змінами, перевезення собак дозволяється лише в купейному вагоні за умови викупу пасажиром всіх місць купе. Якщо ми подорожуємо сім"єю у складі 3-х осіб разом з собакою, чи можемо ми викупити 4 місця та їхати в одному купе? Чи нам потрібно викупити купе для одного члена сім’ї з собакою та ще докупити 2 місця в іншому купе? Дякую.
  Відповідь: Відповідно до наказу Мінінфраструктури від 01.12.2011 № 586 «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», перевезення собак незалежно від розміру при собі у купе пасажирського чи швидкого поїзда дозволяється лише в купейному вагоні за умови викупу пасажиром всіх місць купе. Прийняті наказом положення щодо перевезення собак незалежно від розміру при собі у купе пасажирського чи швидкого поїзда за умови викупу пасажиром всіх місць купе у якому він може прямувати із своєю сім’єю, як приклад (двоє дорослих та двоє дітей і собака в одному купе). Пред'явлення оформленої належним чином ветеринарної довідки обов’язкове при перевезенні як великих так і малих собак. При перевезенні тварин пасажир повинен сам турбуватись про них, годувати, поїти та прибирати, упереджувати порушення санітарно-гігієнічних умов.

  28.12.2011 09:47:21 Екатерина
  Вантажні перевезення
  Скажите,пожалуйста, а как перевозить мелкую декоративную собачку весом 2 кг не в купейном,а в плацкартном вагоне региональных поездов
  Відповідь: Відповідно до наказу Мінінфраструктури від 01.12.2011 № 586 «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», перевезення собак незалежно від розміру при собі у купе пасажирського чи швидкого поїзда, у тому числі собак-супровідників сліпих, дозволяється лише в купейному вагоні за умови викупу пасажиром всіх місць купе. Таким чином, розмір собаки на положення щодо необхідності викупу окремого купе не впливає. Перевезення собак у вагонах з місцями для сидіння інших категорій поїздів (швидкісних, високошвидкісних тощо) на таких самих умовах дозволяється, якщо у вагоні купе з місцями для сидіння є відокремленими. У регіональних поїздах великі собаки перевозяться у крайніх тамбурах першого і останнього вагонів під наглядом супровідника, а малі собаки розміщуються під місцями для сидіння в ящиках, корзинах, клітках (не більше двох особин). Наявність оформленого належним чином ветеринарного документа для собак є обов'язковим.
Попередня 1... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ...1359 Наступна