Друк

Актуальна тема

20.02.2014

Міністр інфраструктури Володимир Козак ініціюватиме підвищення відповідальності водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів

Міністерство інфраструктури ініціюватиме підвищення відповідальності водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак. Він зазначив, що найчастіше дорожньо-транспортні пригоди, зокрема й резонансне зіткнення поїзда із маршруткою на Сумщині, трапляються саме через людський фактор. Відтак Міністерство надасть Урядові пропозицію законодавчо закріпити посилені санкції проти водіїв-порушників.
20.02.2014

Цього року Донецька залізниця отримає нові вантажні електровози

У березні Донецька залізниця очікує на поставку першого вантажного електровозу, виготовленого "Луганськтепловозом". Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак.
20.02.2014

Через порушення технічних параметрів колії ускладнено рух поїздів із Києва у напрямку Львова та зворотно

До уваги пасажирів! Станом на ранок 20 лютого на території Львівської залізниці затримані пасажирські поїзди київського напрямку. Це викликано ускладненням у русі поїздів на території Південно-Західної залізниці у зв’язку із закриттям двох перегонів через порушення технічних параметрів колії в наслідок погодних умов. Орієнтовний час затримок поїздів київського напрямку становить від 6 до 12 годин.
20.02.2014

Продаж квитків на поїзди, що курсують із Києва у західному напрямку, тимчасово припинений. Поїзди зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців прямують до столиці за зміненими маршрутами

20 лютого тимчасово припинений продаж квитків на поїзди, що курсують із Києва у західному напрямку. Це пов’язано із проведенням відновлювальних колійних робіт на перегонах Малин-Пенізевичі (дільниці Тетерів – Коростень) та Коржевці-Деражня (дільниці Хмельницький-Жмеринка) Південно-Західної залізниці.
20.02.2014

Рух поїздів у західному напрямку на перегонах Південно-Західної залізниці буде відновлено найближчим часом

Рух поїздів на ділянці Тетерів – Коростень орієнтовно буде відновлено сьогодні о 13:30 – 14:00, а на ділянці Хмельницький – Жмеринка – о 14:30. Поїзди поступово будуть повернені на звичні маршрути.