Друк
10.12.2020

Залізничне сполучення під час локдауну не буде обмежено

Під час січневого локдауну поїзди продовжать курсувати. Укрзалізниця забезпечить усі протиепідемічні заходи для безпеки пасажирів під час подорожей.


Укрзалізниця вітає рішення Уряду не обмежувати транспортне сполучення під час чергового посилення карантину в країні. «Укрзалізниця як частина критичної інфраструктури продовжуватиме працювати. Ми дамо можливість всім тим, хто все ж муситиме пересуватись, зробити це в найбільш безпечний спосіб, дамо змогу в нашому приміському сполученні дістатися до роботи працівникам критичних підприємств, у тому числі тисячам медиків, які доїжджають до лікарень залізницею», — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Закликаємо пасажирів дотримуватися обов’язково маскового режиму під час подорожей та користуватися антисептиком. У разі порушення цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 800-50-3111. На такі порушення будемо реагувати миттєво.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України готується ввести повний локдаун з 8 по 24 січня, щоб стримати розповсюдження коронавірусу і сезонних грипу та ГРВІ.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця призначила три додаткові поїзди на зимові свята: №143/144 Київ — Івано-Франківськ, Ворохта, №149/150 Полтава — Ворохта та №129/130 Кременчук — Івано-Франківськ. Також відновлено курсування поїзда №134/133 Миколаїв — Рахів.