Друк

Актуальна тема

29.10.2019

Юридичний департамент Укрзалізниці переміг у своїй номінації серед 50 провідних юридичних департаментів України

Юридичний департамент АТ «Укрзалізниця» став найкращим серед 50 провідних юридичних департаментів України в сфері транспорту та логістики. Такі результати були оприлюднені під час VII щорічного форуму юрисконсультів, який днями проходив у Києві.
28.10.2019

Укрзалізниця вперше закупить дизпальне за рамковою угодою

Укрзалізниця планує закупити дизельне пальне за рамковою угодою для забезпечення потреби 2020 року. Про це повідомила директор департаменту категорійного управління АТ «Укрзалізниця» Неллі Стельмах на зустрічі із постачальниками нафтопродуктів.
27.10.2019

Укрзалізниця запустила другий склад поїзда Київ – Маріуполь із оновлених вагонів, чим зробила цей маршрут щоденним

27 жовтня Укрзалізниця запустила в перший рейс молодіжний поїзд із 350-ма представниками Української академії лідерства, які візьмуть участь у форумі «Кожне завтра розпочинається вже сьогодні», що відбудеться днями у Маріуполі. Надалі цей поїзд курсуватиме як другий склад нічного експресу № 10/9 «Київ – Маріуполь». Таким чином маршрут стає щоденним.
25.10.2019

Залізничний вокзал у Харкові працює у штатному режимі

Південний залізничний вокзал в Харкові працює в штатному режимі. Поїзди відправляються за графіком.
25.10.2019

Без вирішення питання фінансування пасажирських перевезень з боку держави наслідки реформи для галузі можуть бути неконтрольованими, — Іван Юрик

Сьогодні ключовою загрозою для Укрзалізниці є несплановане запровадження ринку приватної тяги без фундаментальних передумов – фінансування пасажирських перевезень і формування тарифу допуску до інфраструктури. Про це в інтерв’ю проєкту «12 облич стратегії Укрзалізниці» розповів член правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.