Друк

Актуальна тема

12.01.2021

2021 рік стане проривним у цифровізації послуг для пасажирів Укрзалізниці, — Олександр Перцовський

Упродовж 2021 року Укрзалізниця планує у чат-бот у Viber та Telegram додати інформацію про курсування всіх пасажирських поїздів. Про це, відповідаючи на запитання журналістів під час пресконференції, присвяченій запуску чат-боту у Viber та Telegram з функцією продажу квитків, повідомив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський.
12.01.2021

Укрзалізниця значно посилить зворотній зв’язок із пасажирами, – Олександр Перцовський

Укрзалізниця, завдяки впровадженню діджиталізації процесу пасажирських перевезень, значно посилить зворотній зв’язок із клієнтами для якнайшвидшого реагування на скарги та пропозиції й поліпшення клієнтського сервісу. Про це повідомив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський сьогодні під час пресконференції, присвяченій запуску чат-боту у Viber та Telegram з функцією продажу квитків.
12.01.2021

Укрзалізниця та Visa обговорюють подальше впровадження низки діджитал-проєктів

Укрзалізниця та провідна міжнародна платіжна система VISA обговорюють подальше впровадження низки діджитал-проєктів у пасажирському обслуговуванні для побудови клієнтського сервісу європейського зразка. Про це повідомив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський, під час пресконференції 12 січня, присвяченій запуску чат-боту у Viber та Telegram з функцією продажу квитків.
11.01.2021

Розкрадання на залізниці — загроза безпеці руху поїздів

Через розкрадання елементів верхньої будови колії сторонніми особами лише у грудні 2020 р. регіональна філія «Південно-Західна залізниця» зазнала збитків майже на 340 тис. грн. Розкрадання обладнання, від якого залежить безпечне курсування поїздів, становить не лише загрозу для руху, а й потребує залучення додаткових людських та матеріальних ресурсів на відновлення стану колій.
11.01.2021

АНОНС ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ: «Запуск чат-боту у Viber та Telegram з функцією продажу квитків»

У вівторок, 12 січня 2021 року, о 09:30 відбудеться пресконференція на тему: «Укрзалізниця запускає чат-бот у Viber та Telegram з функцією продажу квитків».