Друк

Актуальна тема

04.06.2014

Упродовж січня – травня 2014 року залізниці України навантажували щодобово близько 962 тис. тонн вантажів

За підсумками експлуатаційної роботи впродовж січня – травня поточного року по залізницях України навантаження становило 961,6 тис. тонн середньодобово – це 100,1% до плану та 99,7% до рівня минулого року. Основною причиною зниження цього показника, особливо у травні, є непред’явлення вантажовідправниками вантажів до перевезень у зв’язку із значною кількістю святкових та вихідних днів на початку місяця, що і вплинуло на звітний період.
03.06.2014

Жителі східного регіону можуть скористатися на вокзалах кімнатами матері та дитини безкоштовно

З метою забезпечення належного прийому громадян із дітьми, які змушені були виїхати з Донецької та Луганської областей у інші регіони країни, Укрзалізниця пропонує спеціально обладнані кімнати, де можна знайти все необхідне, щоб переодягнути, умити дитину, підігріти для неї їжу і дати напитися, а також відпочити перед подальшою подорожжю.
03.06.2014

У 2014 році на час літніх канікул Укрзалізниця планує залучити до роботи близько 1000 студентів ВНЗ

До роботи на підприємствах галузі у складі навчально-виробничих загонів на літній період структурні підрозділи Укрзалізниці планують залучити близько 1000 студентів вищих навчальних закладів залізничного транспорту. Попередньо були проаналізовані потреби залізничної галузі у тимчасових працівниках на період літніх перевезень 2014 року.
03.06.2014

Поїзди на Донеччину та Луганщину не скасовано! - Укрзалізниця

Інформація про припинення руху поїздів у сполученнях із Донецьком та Луганськом не відповідає дійсності. Поїзди у цих напрямках курсуватимуть і надалі. До 15 червня включно відкрито попередній продаж квитків, а на наступні дати Укрзалізниця почне відкривати попередній продаж квитків з кінця наступного тижня.
02.06.2014

Укрзалізниця закликає випускників шкіл заздалегідь подбати про квитки до міст проведення ЗНО

Для перевезення випускників шкіл АР Крим до Києва для зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень (ЗНО) Укрзалізниця задіяла до складу поїздів кримського напрямку максимально можливу кількість вагонів. Схеми поїздів, які відправляються в рейс 2 червня з Криму до столиці України, залізничники збільшили на 5 вагонів до 18.