Друк

Актуальна тема

06.05.2014

Пасажири можуть повернути кошти за квитки на поїзди, що курсують у східному напрямку за зміненим маршрутом

До уваги пасажирів! У разі повернення квитків на поїзди, що курсують у східному напрямку за зміненим маршрутом та не проходять станції, до яких були придбані квитки, пасажирам буде повернено кошти за придбані квитки у повному обсязі.
06.05.2014

Укрзалізниця розпочала попередній продаж квитків на поїзди, що відправляються у рейс після 27 травня

Після узгодження графіка руху із залізничними адміністраціями сусідніх країн Укрзалізниця розпочала попередній продаж квитків на поїзди, що відправляються у рейс після 27 травня. Рішення про відкриття попереднього продажу квитків було погоджене ВАТ «РЖД» та ВАТ «ФПК».
06.05.2014

Укрзалізниця відремонтувала до літнього сезону 2350 пасажирських вагонів

До роботи в літній період залізничники підготували 2350 пасажирських вагонів, з них відремонтовано плановим деповським ремонтом 1009 вагонів, що на 8 більше, ніж заплановано. Роботи з підготовки пасажирського рухомого складу планується закінчити до 25 травня.
06.05.2014

Укрзалізниця змінила розклад руху приміських та регіональних поїздів у східному регіоні

У зв’язку з перекриттям колій сторонніми особами на перегонах Слов’янськ – Шпичкине та Красний Лиман – Форпостна Південна та Донецька залізниці внесли зміни у розклад руху приміських та міжрегіональних поїздів. До стабілізації ситуації відмінено курсування 29 приміських поїздів на Донецькій залізниці та 4 – на Південній залізниці. Окрім цього, обмежено маршрути 9 приміських поїздів по Донецькій залізниці та 10 – по Південній залізниці.
05.05.2014

Олександра Зародова призначено заступником генерального директора Укрзалізниці

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 р. № 437-р призначено Зародова Олександра Олександровича заступником генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України. Раніше Олександр Зародов працював заступником начальника Донецької залізниці.