Друк

Актуальна тема

23.08.2014

Залізнична лікарня у Красному Лимані прийняла 60 пацієнтів після відновлення

У залізничній лікарні в Красному Лимані уже прийняли перших хворих після закінчення ремонтних робіт. Так, надано допомогу першим 60 пацієнтам.
23.08.2014

Залізничники розпочали обстеження житлових будинків, пошкоджених через загоряння цистерн із нафтою

Залізничники розпочали обстеження житлових будинків, пошкоджених через загоряння цистерн із нафтою у селищі Городище на Черкащині. За завданням Генерального директора Укрзалізниці Бориса Остапюка у селище прибули будівельні підрозділи Одеської залізниці.
23.08.2014

Постраждалих у результаті транспортної події на Харківщині немає

Сьогодні, 23 серпня, о 4:20 на перегоні Зміїв – Занки Південної залізниці, через поштовх, машиніст приміського поїзда № 6407 сполученням Харків-Пасажирський – Ізюм – Єрьомін застосував екстрене гальмування. Причина – вибух невідомого пристрою, та як результат – пошкодження 0,5 м непарної колії під шостим (з голови) вагоном поїзда. Постраждалих в результаті події немає. Затримано три приміські поїзди. Наразі, рух по непарній колії не здійснюється.
22.08.2014

Комісія Укрзалізниці під керівництвом генерального директора Бориса Остапюка розслідує причини сходу вагонів з нафтою на перегоні Корсунь-Городище

На місці сходу вагонів з нафтою, на перегоні Корсунь-Городище, разом із фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій працює комісія Укрзалізниці під керівництвом генерального директора Бориса Остапюка. До її складу також увійшли представники Одеської залізниці, зокрема Шевченківської дирекції залізничних перевезень.
22.08.2014

У зв’язку зі сходом з рейок цистерн на Черкащині змінено маршрут курсування низки пасажирських поїздів

У зв’язку зі сходом з рейок цистерн на перегоні Корсунь – Городище змінено маршрут курсування низки пасажирських поїздів. Наразі залізничники вживають усіх заходів, щоб поїзди на кінцеву станцію прибували з мінімальним запізненням. Окрім цього, пасажирам буде запропоновано пересадка на інші поїзди для підвозу їх до місць призначення.