Друк

Актуальна тема

10.11.2020

Укрзалізниця почала серійне виробництво гальмівних колодок, — Франтішек Буреш

АТ «Укрзалізниця» освоїло і розпочало серійне виробництво гальмівних колодок типу «ЧС» для електровозів. Випуск деталі налагоджений на потужностях ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» (ДТРЗ). Про це повідомив член правління Укрзалізниці Франтішек Буреш.
08.11.2020

Укрзалізниця відкриває продаж квитків на низку станцій

Укрзалізниця позитивно оцінює рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій* з 00:01 9 листопада відновити рух з більшості закритих станцій. Подорожі у поїздах є більш безпечними для громадян, адже компанія суворо дотримується протиепідемічних заходів.
06.11.2020

Укрзалізниця модернізувала вагони СВ на власних потужностях

Укрзалізниця відновила вагони СВ на власних потужностях у депо станції Каховка: повністю модернізовано кузов та оновлено інтер’єр, продовжено їх термін служби на 14 років.
06.11.2020

Управління економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці виявило збитки на 203 млн грн

Працівники управління економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» під час проведення перевірок виявили факти, що можуть свідчити про кримінальні правопорушення посадових та службових осіб компанії, внаслідок дій яких компанії за період з 2018-2020 роки завдано збитків на суму понад 203 млн грн. За результатами рекомендовано притягнути до дисциплінарної та адміністративної відповідальності 110 посадових осіб.
05.11.2020

2021 рік має стати для Укрзалізниці переломним, — Володимир Жмак

Інвестиції в українську інфраструктуру мають бути комплексними та ефективними. Яскравий приклад цього — програма Президента України «Велике будівництво». Але крім доріг потрібно розвивати й залізничну галузь. Таку думку висловив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, виступаючи на Міжнародному форумі інфраструктури і транспорту, організованому виданням Mintrans.