Друк

Актуальна тема

20.03.2020

Поїзд «4 столиці» виконає спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн

Укрзалізниця призначила на 21 березня рейс поїзда № 31/32 Київ — Мінськ - Рига - Вільнюс та зворотно для повернення до своїх країн громадян України, Білорусі, Литви та Латвії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон.
19.03.2020

Укрзалізниця вже призначила три поїзди класу «Інтерсіті+» у Пшемисль для вивозу українських громадян із Польщі

Завдяки спільним скоординованим зусиллям Міністерства інфраструктури, Міністерства закордонних справ, Укрзалізниці та Посольства України у Республіці Польща організована операція з евакуації українців з Польщі додому. Протягом 20 березня 2020 року Укрзалізниця здійснить поїздами класу «Інтерсіті+» вивіз громадян України із Пшемисля, які внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон.
19.03.2020

Укрзалізниця призначила четвертий поїзд класу «Інтерсіті+» Пшемисль-Київ для вивозу українських громадян із Польщі

Укрзалізниця призначила ще один поїзд класу «Інтерсіті+» який 20 березня 2020 року здійснить вивіз громадян України із Пшемисля, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон. Призначений поїзд №717/718 відправиться із Пшемисля о 02:30 та прибуде до Києва об 11:32.
19.03.2020

П’ять поїздів Укрзалізниці 20 березня вивезуть із Пшемисля українців, евакуйованих із Польщі та Чехії

П’ять поїздів класу «Інтерсіті+» сполученням Пшемисль - Київ 20 березня евакуюють громадян України із Польщі та Чехії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон.
18.03.2020

Укрзалізниця та Мінінфраструктури розробляють механізм підвозу до робочих місць задіяних у перевезеннях співробітників

Рух вантажних поїздів продовжується. Тож Укрзалізниця спільно з Міністерством інфраструктури України, на виконання норм законодавства, розробляє алгоритм підвозу до робочих місць співробітників залізниць, задіяних у безперервному виробничому процесі перевезень та безпеки руху.