Друк
17.12.2020

Нові вагони виготовлятимуться з урахуванням побажань пасажирів

Укрзалізниця врахує побажання пасажирів при замовленні нових вагонів. Усі охочі можуть оглянути наявні пасажирські вагони на виставці, що організована на Центральному залізничному вокзалі в Києві, та залишити свої відгуки для їх вдосконалення.

 

Наразі Укрзалізниця готує технічне завдання для замовлення пасажирських вагонів у 2021 році, які будуть закуплені за кошти Державного бюджету. Сьогодні до 20:00 усі охочі можуть потрапити всередину вагонів останньої модифікації та після цього взяти участь в анкетуванні. Це допоможе Укрзалізниці замовити вагони, що забезпечуватимуть нову якість залізничних подорожей.

Публічний огляд вагонів триватиме до 20:00 у приміщенні Центрального залізничного вокзалу, арт-простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В» (вхід з 14 платформи). Вхід вільний.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла Закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік», який враховує потреби перевізника у фінансуванні важливих проєктів з оновлення пасажирського залізничного рухомого складу та інфраструктури.