Друк

Актуальна тема

01.06.2020

Послуга перевезення вантажів за розкладом руху маршрутних поїздів жодним чином не впливає на нормативні строки їх доставки

Укрзалізниця здивована рекомендаціями, про які у своїй публікації 28 травня повідомив Антимонопольний комітет України. Рекомендації АМКУ були надані без запрошення Укрзалізниці для надання своїх зауважень, пропозицій та пояснень, а тому вважаємо, що позиція комітету є однобічною й ґрунтується виключно на упередженій позиції заявника.
01.06.2020

Укрзалізниця відновила рух 439 приміських поїздів, — Іван Юрик

Укрзалізниця 1 червня розпочала перший етап відновлення курсування приміських поїздів. Відсьогодні відновили рух 439 приміських поїздів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
01.06.2020

До старту перевезень Укрзалізниця оновила приміський вокзал станції Київ-Пасажирський

Укрзалізниця провела низку робіт для оновлення та осучаснення комплексу Приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський. Відсьогодні він почав зустрічати перших пасажирів після послаблення карантину.
01.06.2020

Укрзалізниця закликає Київпастранс сплатити борг за обслуговування міської електрички та вчасно надавати рухомий склад для ремонтів

Борг КП «Київпастранс» перед АТ «Укрзалізниця» за ремонт рухомого складу міської електрички та використання інфраструктури становить понад 6 млн грн.
01.06.2020

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на плацкартні вагони, що курсуватимуть у складі поїздів з 1 червня, — Іван Юрик

Укрзалізниця почала продаж квитків на плацкартні вагони, що курсуватимуть у складі пасажирських поїздів далекого сполучення з 1 червня 2020 року.