Друк
10.11.2016

Вже оголошено шість тендерів на закупівлю у 2017 році 75 тисяч тонн дизпалива для залізничної галузі

ПАТ «Укрзалізниця» вже зараз проводить роботу для формування достатнього запасу дизпалива на 2017 рік. Так, станом на 10 листопада, у електронній системі ProZorro філія компанії – «Центр забезпечення виробництва» вже оголосила шість тендерів на придбання дизельного палива загалом на 75 тисяч тонн. Цього вистачить майже на три місяці сталої роботи залізничного транспорту в новому році.

Зокрема, наразі оголошено п’ять процедур закупівель - по 10 тисяч тонн кожна і одна – 25 тисяч тонн. Загальна вартість закупівлі – майже 1,5 млрд грн. Прийом пропозицій від нафтотрейдерів триває до 5 – 8 грудня 2016 року. Незабаром після цього відбудуться аукціони з визначення переможців.

У разі проходження учасниками кваліфікаційного відбору, єдиним критерієм визначення постачальника є ціна. Тендери відбуваються за новою тендерною документацією, в якій значно спрощенні вимоги до учасників. При поданні пропозицій компанії достатньо задекларувати, що її товар відповідає технічному регламенту. Документи, які підтверджують якість та походження палива, необхідно буде надати під час постачання товару.

Також станом на 10 листопада в ProZorro оголошені п’ять тендерів на закупівлю дизпалива для роботи залізниці в поточному році загальним обсягом 66 625 тонн, більша частина якого піде на створення стратегічного запасу пального.

Філія «Центр забезпечення виробництва» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» - відокремлений підрозділ, що здійснює делеговані йому функції від імені та в інтересах ПАТ «Укрзалізниця». Метою діяльності філії є централізоване забезпечення потреб Укрзалізниці матеріально-технічними ресурсами, надання послуг, забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту України.