Друк

Актуальна тема

11.04.2019

Селфі та зачепінг на залізниці означають смерть і каліцтва — поясніть це своїм дітям, — Валерій Сусленко

Батьки та діти мають усвідомити, що залізниця — це зона підвищеної небезпеки, а не місце для розваг. Саме з цією метою напередодні літніх канікул залізничники проводять серед населення, насамперед дітей і молоді, місячник профілактики невиробничого травматизму. З початку року вже травмувалися 2 дітей віком до 16 років, а минулого року за такий самий період — 6 дітей, з них 2 загинули. Про це повідомив директор департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ «Укрзалізниця» Валерій Сусленко.
10.04.2019

Укрзалізниця завершує модернізацію вже шостого поїзда PESА, що курсуватиме між Києвом та аеропортом Бориспіль, — Євген Кравцов

Укрзалізниця практично завершила роботи з модернізації рейкового автобуса виробництва польської компанії PESА, які використовується для Kyiv Boryspil Express, що курсує з Києва в Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов у Facebook.
10.04.2019

Укрзалізниця зменшила ціну дизпального, що постачатиметься за укладеними контрактами, — Євген Кравцов

Учора, 9 квітня, Укрзалізниця підписала 2 контракти на постачання дизельного пального з переможцями аукціонів, що відбулися в системі ProZorro 27 березня. Кожен аукціон складався з 25 тис. тонн дизпального. Крім того, укладено додаткові угоди на зменшення ціни пального при наданні перших рознарядок постачальником. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
10.04.2019

Укрзалізниця завершує узгодження організації нового контейнерного сервісу Литва — Білорусь — Україна

Організацію нового контейнерного сервісу Литва — Білорусь — Україна обговорили представники Укрзалізниці, Білоруської залізниці, Литовських залізниць та компаній «Containerships» (Україна), «Intermodal Container Service» (Литва) під час робочої зустрічі, що відбулася в Мінську. Передбачається, що вже найближчим часом учасники проекту мають узгодити технологію роботи нового сервісу, тарифи та графік руху, а наприкінці травня — підписати відповідну угоду щодо реалізації проекту.
09.04.2019

Оновлено Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України

Набув чинності наказ Мінінфраструктури від 01.02.2019 № 74 «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України». Текст наказу розміщено в «Офіційному віснику України» від 09.04.2019, № 27. Наказ зареєстровано Міністерством юстиції України 12.03.2019 за № 243/33214.