Друк

Актуальна тема

18.10.2019

Залізниця — лідер рейтингу інфраструктури України, — Євген Кравцов

Глобальний рейтинг World Economic Forum присвоїв Україні 57 місце у світі за розвитком інфраструктури. Таку позицію у світовому рейтингу здебільшого забезпечили показники розвитку залізниці, яка випередила автодорожній, авіаційний та морський транспорт України. Про це розповів у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
18.10.2019

Тендерна документація проекту електрифікації напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка на фінальній стадії

Підготовка тендерної документації для проекту модернізації та електрифікації напряму «Долинська — Миколаїв — Колосівка» знаходиться на фінальній стадії. Про це розповів член правління Укрзалізниці Ремігіуш Пашкевич, коментуючи розвиток інфраструктури залізниці проєкту «12 облич стратегії Укрзалізниці».
18.10.2019

Укрзалізниця підтвердила зацікавленість у придбанні локомотивів у CRRC

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов взяв участь у зустрічі з представниками китайської CRRC Corporation Limited — найбільшого у світі виробника залізничного транспорту. Переговори пройшли під головуванням міністра інфраструктури України Владислава Криклія.
18.10.2019

21 жовтня залізничники візьмуть участь у корпоративному заході «День донора»

Залізничники в рамках соціального проекту 21 жовтня візьмуть участь у корпоративному заході – «День донора». Для забезпечення хірургічних відділень підрозділів філії «Центр охорони здоров’я» здати кров можна у 4 медичних закладів компанії.
18.10.2019

Кабмін повернув Укрзалізницю у підпорядкування Міністерства інфраструктури

Кабінет Міністрів України повернув АТ «Укрзалізниця» у підпорядкування Міністерства інфраструктури України. З січня минулого року компанія перебувала в управлінні Мінекономрозвитку.