Друк
17.03.2021

Укрзалізниця пропонуватиме дитяче меню у швидкісних поїздах, — Олександр Перцовський

Укрзалізниця вже завтра запропонує на борту Інтерсіті+ окреме меню для найменших пасажирів. Спільно з партнерами WOG та Do&Co було розроблене спеціальне корисне та смачне меню для дітлахів. Воно включає різнокольорову пасту, курячий биточок, овочеві роли та корисний смаколик. Фішкою стане інтерактивна упаковка, яке має додаткову функцію — розважити дітей під час подорожі.


Такою приємною новиною поділився директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, презентуючи оновлений розклад руху поїздів та нові напрямки 17 березня в Києві. Також з 18 березня оновляться й меню «дорослих» ланчів: м’ясного та вегетаріанського; при цьому ціна залишиться незмінною.

За словами Олександра Перцовського, розглядається також запровадження різних видів сезонного меню, які б презентували смачну Україну: «Отримуючи численні позитивні відгуки пасажирів щодо запровадження харчування у поїздах, не хочемо зупинятися на досягнутому й незабаром запропонуємо пасажирам мандрівку кулінарною Україною. Зокрема, будуть різні меню, які презентують регіональні особливості та багатство нашої національної кухні. Не залишимо без уваги і поїзди далекого сполучення, пілотний проект запустимо вже цієї весни».

Також від Олександра Перцовського стало відомо про перші результати запровадження харчування у поїздах. Зокрема, за 2 місяці пасажири швидкісних поїздів з’їли одну тонну кускусу, по 600 кг хумусу і мітболів та 300 кг броколі. Причому кожне четверте меню, яке обирають пасажири, — вегетаріанське, а найбільш прихильними до їжі Укрзалізниці є пасажири поїздів напрямку Київ — Харків.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» наприкінці минулого року запровадила можливість замовити у швидкісні поїзди Інтерсіті+ бізнес-ланч. Пасажир на вибір може скуштувати м’ясний або вегетаріанський варіант ланчу. Замовлення можна зробити під час оформлення проїзного документа онлайн, через офіційний чат-бот або в касі.