Друк
07.05.2020

За умови проактивної позиції вітчизняних виробників локалізація виробництва електровозів в Україні має шанс досягти 50% - Франтішек Буреш

Локалізація виробництва сучасних електровозів в Україні може сягати 35%, і навіть 50%. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш за підсумками зустрічі з головою Ради Федерації роботодавців України Дмитром Олійником. Під час зустрічі зокрема обговорювався розвиток співробітництва із вітчизняними виробниками в рамках програми локалізації інвестицій, яку впроваджує Укрзалізниця.


«У разі, якщо вітчизняні підприємства виступатимуть підрядниками для іноземних виробників, то я очікую, що рівень локалізації становитиме 25-35%», - наголосив він.

На думку Франтішека Буреша, якщо хтось із вітчизняних промисловців вирішить ініціювати створення спільного підприємства з іноземними виробниками, рівень локалізації може сягнути 50%.

«Слід підкреслити, що такі зустрічі ми проводимо постійно. Укрзалізниця підтримує курс Президента й Уряду України на підтримку вітчизняного машинобудування й розвитку національного промислового потенціалу», - резюмував член правління АТ «Укрзалізниця».

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує переглянути свою інвестиційну програму заради підтримки українських виробників та зацікавлена у поглибленні локалізації виробництва в Україні.