Друк
17.04.2020

Укрзалізниця закупила 10 тис. експрес-тестів на COVID-19 та передає їх до відомчих лікарень

Укрзалізниця вживає всіх необхідних заходів для захисту своїх співробітників. Компанія вже закупила 10 тис. експрес-тестів на COVID-19 та передає їх до відомчих лікарень з метою проведення попереднього тестування на коронавірус співробітників із симптомами COVID-19.

Усі відомчі лікарні отримують по 500 експрес-тестів а також сформовано резерв обсягом 6 тис. експрес-тестів. Крім цього, Укрзалізниця вже закупила понад 277 тис. захисних масок та респіраторів, більше 22 тис. літрів антисептику, а також одноразові рукавички, захисні окуляри, засоби для дезінфекції приміщень і рухомого складу тощо.

Служби закупівель структурних підрозділів Укрзалізниці планують придбати ще більше 1,5 млн масок та 50 тис. літрів антисептику.

Також Укрзалізниця здійснює щоденний оперативний моніторинг захворювання залізничників на ГРВІ та випадків підтвердження у співробітників COVID-19. Для цього створена спеціальна комісія з реагування на виявлення випадків інфікування працівників, яка вживає заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусу, зокрема відповідає за ізоляцію хворих та їхніх контактних осіб, а також дезінфекцію приміщень.