Друк
22.01.2019

Укрзалізниця всіляко сприятиме роботі Національної поліції

Укрзалізниця надасть всі необхідні матеріали та всіляко сприятиме розслідуванню можливих зловживань сторонніми виконавцями, що залучалися до будівництва залізничного пасажирського сполучення м. Київ – Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Департамент економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці у рамках даного кримінального провадження активно співпрацюватиме з представниками правоохоронних органів. Зі свого боку, акціонерне товариство зазначає, що відбір зовнішніх підрядників, постачальників та виконавців робіт, що залучалися до будівництва швидкісного залізничного сполучення ст. Київ-Пасажирський – ст. Бориспіль-аеропорт, на всіх його етапах здійснювався публічно та на конкурсних засадах, через державну електронну систему ProZorro.

Всі розрахунки товариством з контрагентами, залученими до будівництва сполучення Київ – Міжнародний аеропорт "Бориспіль", здійснювалися лише за умови завершення виконання робіт у повному обсязі згідно з проектною документацією. Відповідні акти про такі роботи складено у цілковитій відповідності до встановленого порядку.

Укрзалізниця наголошує на своїй зацікавленості у встановленні істини під час розслідування даного кримінального провадження.