Друк
04.06.2018

На Полтавщині зловмисники знову обкидали сторонніми предметами локомотиви

Зловмисники на Полтавщині знову обкидали сторонніми предметами два локомотиви. Про всі випадки повідомлено правоохоронні органи.

 Так, цієї ночі близько півночі при проходженні поїзда поблизу станції Кременчук сторонні особи в лобове скло кабіни електропоїзда кинули масу бруду. Також при слідуванні в пасажирський парк станції Кременчук було обкидано локомотив та поїзд сторонніми предметами. У результаті інциденту в контактній мережі пропала на 1 хвилину електроенергія.

Укрзалізниця обурена такими випадками та закликає правоохоронні органи докласти максимум зусиль для встановлення осіб, які здійснили правопорушення. Як повідомлялося раніше, після того, як так званий «італійський страйк» не отримав підтримки серед працівників локомотивних депо, представники Укрзалізниці та правоохоронних органів неодноразово фіксували заклики до радикальних неправових дій, а також спроби пошкодження майна Укрзалізниці та перешкоджання роботі співробітників компанії.

А 2 червня близько дванадцятої години ночі на станції Потоки під час слідування вантажного поїзда невідомі особи кинули в електровоз пляшку з легкозаймистою речовиною із запаленим гнітом.

Про кожен такий випадок Укрзалізниця повідомляє правоохоронні органи, адже такі дії зловмисників можуть призвести до негативних наслідків, зокрема, створити загрозу для безпечного та безперебійного перевезення пасажирів і вантажів.