Друк
29.12.2016

Українські виробники закінчують виготовлення останньої партії піввагонів із понад тисячного замовлення Укрзалізниці на 2016 рік

Українські виробники впоралися із замовленням ПАТ «Укрзалізниця» на побудову 1020 піввагонів у 2016 році. Парк вантажного рухомого складу поповнили нові 964 піввагони. Останні 56 вантажних вагонів днями здадуть в експлуатацію дві філії товариства – Дарницький та Панютинський вагоноремонтні заводи. Правління товариства подякувало виробникам залізничної техніки за оперативне виконання замовлення та співпрацю.

 

Три вітчизняні виробники повністю виконали свої договірні зобов’язання – загалом поставили 650 піввагонів. Так, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» виготовив 350 піввагонів,  ПАТ «Дніпровагонмаш» – 250  та ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» – 50 піввагонів.

Також свої зобов’язання з побудови 70 піввагонів виконала філія ПАТ «Укрзалізниця» Стрийський вагоноремонтний завод, кипить робота на двох інших заводах-філіях, які закінчують малярні роботи. На кінець року загальна кількість піввагонів від Панютинського вагоноремонтного заводу складе 200 одиниць, а від  Дарницького вагоноремонтного заводу – 100.

Нагадаємо, що масштабне оновлення рухомого складу відбуватиметься і у 2017 році. Для розвитку вантажного сектору Укрзалізниця планує закупити майже 5900 піввагонів (за рахунок коштів ЄБРР та власних), а також виготовити на власних заводах-філіях товариства 3000 вантажних піввагонів.