Друк
11.10.2016

Стан виконання заявок на перевезення зерна, руди, будівельних матеріалів та вугілля доступний в онлайн-режимі

ПАТ «Укрзалізниця» стає прозорішою для своїх клієнтів-вантажовідправників. Відсьогодні на офіційному сайті компанії в тестовому режимі доступна інформація про стан виконання заявок на перевезення зерна, руди, будівельних матеріалів та вугілля: https://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/zayavki/.

 

В онлайн-режимі клієнти можуть отримати вичерпну інформацію про стан виконання заявок на перевезення цих видів вантажу, наявний план, кількість оперативних замовлень, факт забезпечення вагонами за попередню добу та прогноз можливості забезпечення вагонами на поточну добу з можливістю переглянути деталізацією по кожній станції.

Окрім того, на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням: http://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/null_wag/ в оперативному режимі доступна інформація про наявність вільних порожніх вагонів з детальним зазначенням парків вагонів: загальний парк Укрзалізниця, інвентарні, власні, під управлінням Філії «Центр транспортної логістики» та вказуванням дислокації: Україна, регіональна філія, дирекція, станція. Інформація про вагон надається з урахуванням його придатності під навантаження та наявність особливих умов його експлуатації.

Також для вантажовідправників у автоматизованій системі «Месплан» доопрацьована функція інформування клієнтів про наявність вагонів на обраній станції, а також в поїздах призначенням на дану станцію для забезпечення конкретної заявки. Ця інформація доступна всім зареєстрованим клієнтам ПАТ «Укрзалізниці».