Друк

Актуальна тема

17.04.2019

Залізничники стривожені: з наближенням літа побільшало випадків травмування дітей

Вскочити в халепу — швидко, а от вибратися з неї — довго, складно й дорого. Емоційні та самовпевнені підлітки, а часом і дорослі люди навіть не усвідомлюють, яка небезпека їх може чекати під час експериментів з гаджетами в непризначених для цього місцях, а також під час спроби щось поцупити на залізниці. Так, 13 квітня о 15:25 на 19-ій колії Технологічного парку станції Одеса-Східна підліток 2006 року народження при спробі зробити селфі піднявся на дах цистерни та був уражений електричним струмом. Потерпілого доставлено до опікового центру клінічної лікарні міста Одеса.
16.04.2019

У Києві розпочалось засідання робочої групи з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту

Сьогодні, 16 квітня, у Києві розпочалось засідання робочої групи з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Зібрання робочої групи передує проведенню чергового засідання загальних зборів «Міжнародної асоціації» Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут», які пройдуть завтра.
16.04.2019

Дії стрільця Укрзалізниці, який застосував зброю до хуліганів в електричці, визнано правомірними

Закрито кримінальне провадження щодо стрільця воєнізованої охорони Укрзалізниці, який застосував табельну зброю, щоб усунути загрозу безпеці пасажирів приміського електропоїзда та локомотивної бригади. Встановлено, що стрілець 4 розряду стрілецької команди станції Миронівка виробничого підрозділу Козятинський загін у тій ситуації діяв відповідно до службових обов’язків та вимог чинного законодавства. Керівництвом акціонерного товариства його також нагороджено знаком «Залізнична Слава» ІІІ ступеня.
15.04.2019

За результатами фейсбук-опитування Укрзалізниця призначає додаткові поїзди для подорожей на Великдень

Львів залишається найбільш затребуваним напрямком під час подорожей на Великодні та травневі свята. Це підтвердили результати голосування, що провела Укрзалізниця на своїй сторінці у Facebook. За результатами опитування Укрзалізниця призначає два поїзди: № 755/756 та № 211/212 сполученням Київ — Львів.
12.04.2019

У зв’язку з колійними роботами з 27 по 31 травня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Медика

З 27 по 31 травня 2019 року у зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Медика не здійснюватиметься.