Друк

Актуальна тема

18.10.2019

Кабмін повернув Укрзалізницю у підпорядкування Міністерства інфраструктури

Кабінет Міністрів України повернув АТ «Укрзалізниця» у підпорядкування Міністерства інфраструктури України. З січня минулого року компанія перебувала в управлінні Мінекономрозвитку.
17.10.2019

Укрзалізниця призначила 12 додаткових поїздів на період осінніх канікул

Ще більше можливостей для подорожей Україною надає Укрзалізниця школярам. Зокрема, на час шкільних канікул станом на 17 жовтня 2019 року вже призначено 12 додаткових поїздів. Проїзні документи можна придбати онлайн або в залізничних касах.
17.10.2019

Укрзалізниця провела переговори з Alstom — світовим виробником електровозів

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов і менеджмент компанії провели зустріч із французькою делегацією на чолі з міністром транспорту Франції Жаном-Батістом Джеббарі. Сторони обговорили питання співробітництва у сфері оновлення тягового рухомого складу Укрзалізниці.
17.10.2019

Лобіювання керівництвом Миколаївської філії ДП «АМПУ» інтересів ТОВ «Сісайд Термінал» може призвести до зупинки роботи порту

Лобіювання керівництвом Миколаївської філії ДП «АМПУ» інтересів ТОВ «Сісайд Термінал» призвело до збоїв у роботі порту. Наразі через брак локомотивів ця приватна компанія не справляється з переміщенням вагонів територією порту. Для стабілізації ситуації Укрзалізниця була вимушена тимчасово заборонити відвантаження зернових вантажів на адресу кількох підприємств.
16.10.2019

На станції Київ-Пасажирський відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW

Пролетіти над Батьківщиною-матір’ю, подивитися в телескоп Миколаївської астрономічної обсерваторії, побачити оригінали робіт Малевича та Архипенка, дізнатися, як народжується бурштин і як виглядали перші срібні гривні Київської Русі, — все це можна буде зробити з 14 листопада, коли в Києві відкриється мультимедійна виставка Ukraine WOW.