Друк

Актуальна тема

02.06.2020

Укрзалізниця у перший день відновлення курсування приміських поїздів перевезла понад 48,1 тис. пасажирів

Укрзалізниця у перший день відновлення курсування приміських поїздів — 1 червня — перевезла у приміському сполученні 48,1 тис. пасажирів.
02.06.2020

Укрзалізниця за 1 червня перевезла майже 6 тисяч пасажирів, — Іван Юрик

Упродовж 1 червня — першого дня після відновлення залізничних пасажирських перевезень — послугами Укрзалізниці скористалися 5,8 тис. пасажирів нічних та швидкісних поїздів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
02.06.2020

Укрзалізниця вивчає можливість залучення інвесторів для реформування відомчих лікарень

Укрзалізниця вивчає можливість залучення інвесторів для реформування відомчих лікарень, підвищення рівня медичного обслуговування, забезпечення лікарень сучасним обладнанням та підвищення рівня заробітної плати персоналу. Про це йшлося під час презентації реформи Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті, яка входить у структуру філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця».
02.06.2020

Укрзалізниця обговорила з учасниками ринку актуальні питання збереження вантажів під час перевезення залізничним транспортом

За підсумками роботи у І кварталі 2020 року Укрзалізниця виплатила понад 11 млн грн за незбережені під час перевезення вантажі — це на 4 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. А за 2019 рік відповідні збитки компанії склали понад 35 млн грн. Про це, зокрема, йшлося на нараді 2 червня з учасниками ринку, представниками бізнес-асоціацій та Національної поліції щодо незабезпечення збереженості вантажів та розукомплектування залізничного рухомого складу.
01.06.2020

Послуга перевезення вантажів за розкладом руху маршрутних поїздів жодним чином не впливає на нормативні строки їх доставки

Укрзалізниця здивована рекомендаціями, про які у своїй публікації 28 травня повідомив Антимонопольний комітет України. Рекомендації АМКУ були надані без запрошення Укрзалізниці для надання своїх зауважень, пропозицій та пояснень, а тому вважаємо, що позиція комітету є однобічною й ґрунтується виключно на упередженій позиції заявника.