Друк

Актуальна тема

22.11.2021

Не «інвалід», а «людина з інвалідністю»: АТ «Укрзалізниця» пропонує ознайомитися з «Довідником безбар’єрності» та правилами коректного спілкування

АТ «Укрзалізниця», як учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів» та соціально відповідальна компанія, пропонує своїм працівникам, клієнтам та всім громадянам ознайомитися з «Довідником безбар’єрності».
20.11.2021

АТ «Укрзалізниця» відкрило продаж квитків на всі поїзди нового графіка

АТ «Укрзалізниця» відкрило продаж квитків на всі поїзди нового графіка руху, який починає діяти з 12 грудня 2021 року. У новому графіку буде запущено 19 пар нових поїздів, ще 49 поїздів будуть прискорені. Завдяки новому графіку буде створено 29 нових сполучень обласних та регіональних центрів, зокрема у популярних туристичних напрямках.
20.11.2021

Укрзалізниця запустила новий поїзд на маршруті Ізмаїл — Одеса, — Олександр Камишін

АТ «Укрзалізниця» запускає «Дунайський експрес» Ізмаїл – Одеса. На маршруті курсуватиме сучасний дизель-поїзд вітчизняного виробництва. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час офіційного запуску нового маршруту 20 листопада.
20.11.2021

Старт маршруту Ізмаїл — Одеса став можливим завдяки реалізації пілотного проєкту PSO, — Олександр Камишін

Керівництво АТ «Укрзалізниця» та Одеської обласної влади підписало меморандум у рамках реалізації пілотного проєкту Public Service Obligation (PSO) у пасажирських приміських перевезеннях. Зокрема, відповідно до меморандуму місцева влада компенсуватиме перевізнику щонайменше 5 млн грн на рік витрат на організацію маршруту Одеса — Ізмаїл.
19.11.2021

АТ «Укрзалізниця» продало два об’єкти непрофільних активів у Києві

АТ «Укрзалізниця» провело ще два успішні аукціони з продажу непрофільних активів. Вони відбулися 19 листопада 2021 року.