Друк

Актуальна тема

22.03.2019

Укрзалізниця зацікавлена у продовженні співробітництва з GE та участі українських виробників у виготовленні залізничної техніки, — Євген Кравцов

Укрзалізниця зацікавлена у продовженні стратегічного співробітництва з GE Transportation. Про це заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
21.03.2019

Запрошуємо на урочистості з нагоди завершення першого етапу стратегічного співробітництва з постачання локомотивів General Electric для Укрзалізниці

У п’ятницю, 22 березня 2019 року, на території ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» відбудуться урочистості з нагоди завершення першого етапу стратегічного співробітництва з компанією General Electric з постачання для потреб Укрзалізниці 30 тепловозів ТЕ33АС серії Evolution та їх доукомплектації на українських виробничих потужностях.
20.03.2019

Вокзальну площу маємо зробити зручнішою передусім для пасажирів Укрзалізниці, — Євген Кравцов

У ході реконструкції Вокзальна площа поблизу Центрального вокзалу станції Київ-Пасажирський має стати більш зручною для пасажирів, зону тротуарів необхідно розширити, а логістику з громадським транспортом — оптимізувати. Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов у Facebook.
20.03.2019

Через неритмічну роботу компанії АрселорМіттал Укрзалізниця може ввести конвенційні обмеження на відправлення вантажів на адресу цього підприємства

Через неритмічну роботу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Укрзалізниця може ввести конвенційні обмеження на відправлення вантажів на адресу цього підприємства. Несвоєчасне вивантаження вагонів та відсутність контролю за виконанням добового плану прийому вантажів під вивантаження та здачі навантажених і порожніх вагонів з підприємства призвели до накопичення 3409 вагонів в очікуванні подавання під вивантаження. Про це йдеться в листі Укрзалізниці на адресу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
19.03.2019

З 31 березня Укрзалізниця запустить поїзд Житомир — Одеса

З 31 березня 2019 року Укрзалізниця запустить поїзд № 247/248 Житомир — Одеса. Він складатиметься з вагонів різних класів та курсуватиме щоденно.