Друк

Актуальна тема

20.08.2019

Укрзалізниця не купуватиме сувенірні рушники та вишиванки – розпочато службову перевірку цієї та інших абсурдних закупівель

Договори постачання сувенірної продукції – лляних рушників та жіночих і чоловічих сорочок з вишивкою ручної роботи – розірвано за взаємною згодою сторін. Відповідну інформацію про це оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу www.prozorro.gov.ua.
19.08.2019

Укрзалізниця планує восени оголосити рамковий тендер на закупівлю усього обсягу пального на 2020 рік

У вересні Укрзалізниця планує оголосити рамковий тендер на постачання усього обсягу пального на 2020 рік. Про це повідомив директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко під час круглого столу з нафтотрейдерами. Захід відбувся з ініціативи товариства 16 серпня 2019 року в Києві.
16.08.2019

Укрзалізниця призначила 4 додаткові поїзди до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності України Укрзалізниця призначила 4 додаткові поїзди. З розкладом поїздів можна ознайомитися на сайті а квитки придбати у залізничних касах або онлайн.
16.08.2019

Укрзалізниця здатна перевозити до 40 млн тонн зернових на рік, – Євген Кравцов

Укрзалізниця здатна перевозити до 40 млн тонн зернових на рік. Про це під час зустрічі з компаніями-стивідорами в Одесі повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
16.08.2019

Закупівлі дизелю розблоковані – заявлені на тендерах обсяги задовольняють потреби Укрзалізниці до кінця року

Антимонопольний комітет України розблокував 8 торгів на постачання 100 тисяч тонн дизпального для Укрзалізниці. На засідання 15 серпня регулятор відхилив безпідставні скарги окремих учасників торгів. Про це повідомив директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко під час круглого столу з нафтотрейдерами, що відбувся з ініціативи товариства 16 серпня 2019 року в Києві.