Друк

Актуальна тема

24.06.2019

З 1 липня підвищуємо заробітну плату працівникам, — Євген Кравцов

Заробітна плата працівників залізничної галузі з 1 липня 2019 року зросте на 10 % — таке рішення прийняло правління АТ «Укрзалізниця» для вдосконалення оплати праці залізничників. Про це своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.
24.06.2019

Розпочинаємо передачу в оренду першої великої партії об’єктів нерухомого майна в системі «ProZorro.Продажі», — Євген Кравцов

Укрзалізниця розпочинає передачу в оренду нерухомого майна в електронній системі «ProZorro.Продажі». Сьогодні, 24 червня, будуть розміщені лоти на понад 30 об’єктів компанії, проведення аукціонів заплановано на 3 та 8 липня. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.
22.06.2019

Укрзалізниця розслідує інцидент з приміським поїздом Дніпро – П’ятихатки

Сьогодні о 5:40 на перегоні Сухачівка – Запоріжжя-Кам’янське через обрив контактного проводу та задимлення дахового обладнання другого вагона, приміський поїзд №6005 Дніпро – П’ятихатки зробив вимушену зупинку. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
21.06.2019

За сприяння працівників Укрзалізниці на отриманні неправомірної вигоди затримано співробітника одного з підприємств компанії

20 червня 2019 року в Дніпрі співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі директора з комерційних питань одного з підприємств Укрзалізниці. Зловмисника було затримано за сприяння працівників департаменту економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці.
20.06.2019

Закупівлю мастильних матеріалів Укрзалізниця здійснює за єдиним стандартом, що визначає високу якість продукції та її відповідність вимогам безпеки руху поїздів, — Григорій Бойко

Закупівля мастил та олив для залізничного транспорту здійснюється за єдиним стандартом, розробленим в Укрзалізниці. Він визначає високу якість продукції, яка відповідає головним вимогам — безпеки руху поїздів, збереження ресурсів та охорони довкілля. Про це повідомив директор з інженерно-технічного забезпечення Укрзалізниці Григорій Бойко.