Друк
17.11.2020

Укрзалізниця відкрила гуртожиток для сімей залізничників Донеччини

17 листопада у Слов’янську голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак відкрив новий гуртожиток для залізничників. У заході взяли участь виконуючий обов'язки директора регіональної філії «Донецька залізниця» Олександр Носулько, директор філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» Олексій Стратійчук та голова Лиманської дорожньої профспілкової організації Леонід Бессарабов.

Сьогодні у багатьох присутніх збулася мрія — мрія мати своє житло. Для співробітників регіональної філії та залізничників — переселенців Донеччини це значна подія. Укрзалізниця відповідально ставиться до соціальної захищеності своїх працівників, у тому числі й поліпшення житлових умов співробітників товариства. «Для нас це не просто чергова медійна подія, це індикатор того, як Укрзалізниця ставиться до своїх працівників. Ми прагнемо підтримувати тих, хто своєю щоденною працею підтримує залізницю», — повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.

Триповерховий гуртожиток має два крила. Загальна площа однокімнатних помешкань — від 32 до 38 кв. м, а двокімнатних — від 53 до 56 кв. м. Кімнати обладнані усіма необхідними для проживання та зручності умовами. «У Слов’янську Укрзалізниця реконструювала старий гуртожиток. Як результат — 30 мебльованих, оснащених необхідною сантехнікою та побутовою технікою квартир, до яких людям залишилося лише перевезти свої речі», — додав очільник Укрзалізниці. «Гуртожиток знаходиться поблизу залізничного вокзалу, поряд є школа, дитячий садок та торгівельний центр. Ми навіть і не думали з чоловіком, коли їхали сюди, що будемо жити в таких комфортних умовах», — сказала одна з новоселів гуртожитку.

Вітаємо щасливих власників нових помешкань і щиросердно дякуємо всім тим, хто своєю плідною працею перетворив мрію на реальність.