Друк

Актуальна тема

12.07.2019

Укрзалізниця ініціює запровадження страхування вантажів від розкрадання

Менеджмент Укрзалізниця разом з іншими представниками обговорили можливість створити додаткові механізми для захисту вантажів від розкрадання та оперативного відшкодування втрат, у тому числі через створення нового страхового продукту. У Європейській бізнес асоціації презентували разом з компанією Colonnade концепцію страхування вантажів. Про це розповів директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.
12.07.2019

За першу декаду липня Укрзалізниця вантажить зернових вантажів на 56 % більше, ніж у минулому липні, — Євген Кравцов

Укрзалізниця розпочала сезон перевезення зернових вантажів нового врожаю. Так, за першу декаду липня Укрзалізниця навантажила майже 613 тис. тонн зернових, що на 56 % більше показника відповідного періоду 2018 року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
12.07.2019

Перший контейнерний поїзд «Containerships Train» чітко за графіком прибув на станцію Бровари, — Євген Кравцов

Перший контейнерний поїзд «Containerships Train», який 9 липня 2019 року відправився з литовської станції Драугісте, прибув до місця призначення на станцію Бровари 11 липня о 22:20. Шістдесят п’ять контейнерів, що курсували в складі поїзда, чітко за графіком доставлені з Литви в Україну за 50 годин. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
11.07.2019

Укрзалізниця запустила додаткову систему кондиціонування конкорсу на вокзалі станції Київ-Пасажирський

Укрзалізниця запустила додаткову систему кондиціонування конкорсу залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський. Також у планах компанії впровадити подібні кліматичні системи на самому вокзалі.
11.07.2019

Компанія-прокладка роками заробляла на онлайн-продажу залізничних квитків десятки мільйонів гривень, — Олександр Войтко

Розробник онлайн-системи продажу квитків ТОВ «Уніт» стало «прокладкою» між Укрзалізницею та клієнтом при купівлі квитків через інтернет. Так, лише впродовж 2017-2018 років керівники цієї приватної компанії в змові з колишніми працівниками Укрзалізниці заволоділи коштами товариства на загальну суму близько 51,2 млн грн. Усі факти щодо незаконної діяльності передані до правоохоронних органів.