Друк

Актуальна тема

16.08.2021

Укрзалізниця подовжує маршрут «Прикарпатського експреса» до Коломиї

Зважаючи на затребуваність поїзда №807/808 Ківерці — Івано-Франківськ, Укрзалізниця з 18 серпня подовжує його маршрут до Коломиї. Періодичність курсування поїзда залишиться без змін.
14.08.2021

Перші два зі 100 пасажирських вагонів від КВБЗ отримаємо вже до 24 серпня, — Олександр Камишін

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков та в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін відвідали Крюківський вагонобудівний завод та перевірили хід виконання контракту на постачання 100 нових пасажирських вагонів. Зазначена партія вагонів закуповується за кошти держбюджету, і перші 2 вагони перевізник отримає вже до 24 серпня цього року.
13.08.2021

Укрзалізниця достроково завершила ремонт поїзда Hyundai Rotem

Укрзалізниця раніше графіка звершила ремонт поїзда виробництва Hyundai Rotem, шість вагонів якого в березні цього року зійшли з рейок.
13.08.2021

Укрзалізниця розпочала співпрацю з DB для розробки нової стратегії енергоефективності компанії

Укрзалізниця уклала договір із консорціумом DB Engineering & Consulting GmbH, який надаватиме товариству консультаційні послуги в галузі підвищення енергоефективності. Результатом співпраці має стати підготовка інвестиційного плану енергоефективності та формування нової системи енергоменеджменту Укрзалізниці. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.
12.08.2021

Олександра Камишіна призначено в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця»

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков 12 серпня представив залізничникам виконувача обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна. Нового керівника компанії призначив Кабінет Міністрів України 11 серпня за поданням наглядової ради товариства. На представленні були присутні представники та голова Наглядової ради АТ «Укрзалізниця».