Друк

Актуальна тема

15.06.2020

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на чотири поїзди та збільшує періодичність курсування поїздів у туристичні регіони України

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на чотири поїзди далекого сполучення Запоріжжя — Ужгород, Харків — Івано-Франківськ, Харків — Ужгород та Київ — Херсон. Вони почнуть курсувати з 19 червня, а квитки можна придбати вже зараз. Також буде збільшено періодичність курсування трьох поїздів. У фокусі традиційні місця відпочинку українців: Західна Україна та Причорномор’я.
12.06.2020

Укрзалізниця відсторонила на період слідства керівника ГІОЦ

Директора філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» АТ «Укрзалізниця», якому вручено підозру в зловживаннях службовим становищем при організації сервісу з продажу електронних квитків на експрес до Міжнародного аеропорту «Бориспіль», відсторонено від виконання посадових обов'язків на період слідства.
12.06.2020

Укрзалізниця поновлює курсування Kyiv Boryspil Express

З 15 червня 2020 року Укрзалізниця поновлює рух швидкісного експресу Kyiv Boryspil Express до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Наразі заплановано щоденне курсування шести поїздів — по три зранку та ввечері. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
11.06.2020

Наглядова рада Укрзалізниці прийняла рішення щодо пошуку нового керівника напрямку вантажних перевезень

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» прийняла рішення про негайне відсторонення від повноважень в.о. члена правління, відповідального за вантажні перевезення. Та рекомендувала акціонеру — Кабінету Міністрів звільнити його із займаної посади.
11.06.2020

Укрзалізниця відновлює рух ще 14 приміських поїздів

Укрзалізниця продовжує відновлювати курсування приміських поїздів, насамперед у найбільш популярних та завантажених напрямках. Так, з 15 червня відновлять рух ще 14 приміських поїздів фастівського, ніжинського та яготинського напрямків.