Друк

Актуальна тема

21.02.2014

Через рекордну кількість незаконних втручань сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту відбувається затримка руху поїздів у східному та західному напрямках

Упродовж останньої доби на території Південно-Західної залізниці зафіксовано рекордну кількість несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту: накладання на колію шин, пошкодження пристроїв електропостачання, крадіжки майна залізниці, повідомлення про замінування тощо, які призвели до збою у графіку руху та затримок поїздів.
21.02.2014

Інформація про затримки у русі пасажирських поїздів, які викликані перешкоджанням роботі залізничного транспорту сторонніми особами

Поїзди східного та західного напрямків на даний час курсують із відхиленням від графіка в середньому на 3-8 годин. Це викликано ускладненням у роботі залізничного транспорту у зв’язку із масовими перешкоджаннями сторонніми особами, - такі випадки зафіксовані за останні дві доби. Сьогодні відновлено продаж квитків із Києва у західному напрямку, який тимчасово був призупинений через ускладнення у русі поїздів.
20.02.2014

Через просадку колії та розрив стика закрито для руху поїздів два перегони. Тривають відновлювальні роботи

Через просадку колії у зв’язку із перенасиченням земляного полотна водою на перегоні Малин-Пенізевичі (дільниці Тетерів – Коростень) з 18:42 перегін повністю закрито для руху поїздів до закінчення відновлювальних робіт. Через це 5 пасажирських поїздів затримано у Львові більш ніж на 2 години.
20.02.2014

Компанія Hyundai розглядає вимогу залізничників продовжити термін гарантійного обслуговування швидкісних поїздів

Причини, через які поїзди Hyundai тимчасово виведено з експлуатації, з'ясовують корейські спеціалісти разом із фахівцями інституту Патона та залізничних інститутів. Про їх виявлення та встановлення строку усунення буде обов'язково поінформовано громадськість. Як зазначив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" Міністр інфраструктури України Володимир Козак, зараз експерти ще не можуть назвати усі причини виникнення неполадок.
20.02.2014

Міністр інфраструктури Володимир Козак ініціюватиме підвищення відповідальності водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів

Міністерство інфраструктури ініціюватиме підвищення відповідальності водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак. Він зазначив, що найчастіше дорожньо-транспортні пригоди, зокрема й резонансне зіткнення поїзда із маршруткою на Сумщині, трапляються саме через людський фактор. Відтак Міністерство надасть Урядові пропозицію законодавчо закріпити посилені санкції проти водіїв-порушників.