Друк

Актуальна тема

19.06.2020

Укрзалізниця сприяє СБУ в розслідуванні можливих зловживань під час закупівель запчастин керівництвом КЕВРЗ

Укрзалізниця сприяє Службі безпеки України в розслідуванні зловживань посадовими особами ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» під час закупівлі запчастин для рухомого складу. Днями правоохоронці провели обшуки на цьому підприємстві.
19.06.2020

Панютинський вагоноремонтний завод — це базове підприємство для ремонту й будівництва вантажних вагонів, — Іван Юрик

Панютинський вагоноремонтний завод стане флагманом та базовим підприємством для ремонту й будівництва вантажних вагонів. Про його закриття не йдеться, — повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час візиту на завод.
19.06.2020

Укрзалізниця призначила курсування ще 50 приміських поїздів

Укрзалізниця, продовжуючи поступове відновлення курсування приміських поїздів, призначила рейси ще 50 приміських поїздів, які курсуватимуть по території країни.
19.06.2020

Для вантажовідправників діє Telegram-канал

Для комунікації з вантажовідправниками та інформування про дію довгострокових договорів працює Telegram-канал. Тут містяться відповіді на запитання щодо довгострокових контрактів, посібник користувача для здійснення замовлень в АС «Клієнт-УЗ» та інша корисна інформація.
19.06.2020

Укрзалізниця уклала договір на поставку олив та мастильних матеріалів з «Корнет Холдінг» за результатами прозорого конкурсу

Укрзалізниця за підсумками прозорого конкурсного відбору уклала договір з ТОВ «Корнет Холдінг» на постачання олив та мастильних матеріалів. Відповідність цієї процедури умовам чинного законодавства було перевірено та офіційно підтверджено Антимонопольним комітетом України та Державною аудиторською службою, що відображено в системі ProZorro.