Друк
09.11.2018

Укрзалізниця випускає перший публічний Інтегрований звіт

АТ «Укрзалізниця» підготувало свій перший Інтегрований звіт. Він підсумовує основні досягнення і результати діяльності компанії за 2017 рік. Звіт складено згідно з, вимогами МСФО, IIRC, GRI Standards, AA1000 і Положенням про розкриття інформації емітентами цінних паперів, що відповідає найкращим міжнародним практикам.

Документ розкриває ключові бізнесові, фінансові та нефінансові результати діяльності товариства в економічній, соціальній та екологічній сферах, а також описує бізнес-модель, стратегічні цілі, завдання, перспективи та виклики компанії.

«Публічна звітність робить компанію більш відкритою та зрозумілою для всіх зацікавлених: потенційних партнерів та інвесторів, міжнародних організацій, органів державної влади, наших клієнтів та усього суспільства», прокоментував  член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек.

«Відрадно, що цього року компанія долучилась до міжнародної практики публічної звітності такого класу. Це підтверджує, що Укрзалізниця є сучасною компанію, яка може якісно та професійно впроваджувати провідні світові підходи до управління, реформування та звітності. Випуск аналогічних звітів ми плануємо здійснювати щороку», – акцентував Желько Марчек.

«Перший Інтегрований звіт для компанії такого масштабу та розгалуженості – це завжди виклик. Але ми змогли вибудувати ефективну систему збору та контролю даних, вдало презентували стратегічні цілі та найбільш суттєві для розвитку компанії питання у системному тексті, що демонструє найважливіші досягнення товариства у бізнесовій, соціальній та екологічній площині», – директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності Товариства зазначив Ростислав Курінько.

За своєю повнотою та якістю розкриття інформації, на думку експертів, даний документ є одним із найкращих зразків звітності в Україні та закордоном.

Ознайомитись із веб-версією Звіту можна на офіційному веб-сайті ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://goo.gl/tGBWBY