Друк

Актуальна тема

01.10.2019

На Покрову курсуватимуть шість додаткових поїздів

Станом на 1 жовтня цього року Укрзалізниця призначила шість додаткових поїздів до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Українці матимуть нагоду використати три вихідні дні поспіль для святкових подорожей.
01.10.2019

На Центральному вокзалі в Києві запрацював зал очікування для військовослужбовців

Сьогодні, 1 жовтня, Укрзалізниця відкрила зал очікування для військовослужбовців (учасників операції об’єднаних сил) на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський. В урочистостях з нагоди відкриття зали взяв участь голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
30.09.2019

Запрошуємо на презентацію нового залу очікування для військовослужбовців

У вівторок, 1 жовтня 2019 року, о 11:30 на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський голова правління АТ «Укрзалізниця» презентує новий зал очікування для військовослужбовців (учасників операції об’єднаних сил). Його було переобладнано із залу для прийому офіційних делегацій (депутатського залу).
27.09.2019

Запорізька дитяча магістраль приймає ювілейний екофестиваль для юних залізничників

Сьогодні, 27 вересня, на Запорізькій дитячій залізниці стартував ювілейний XV Всеукраїнський екологічний фестиваль для юних залізничників «Залізничний транспорт та екологія». Його учасниками стали посланці восьми дитячих залізниць України – Запорізької, Дніпровської, Рівненської, Луцької, Київської, Закарпатської, Львівської та Малої Південної.
27.09.2019

Для реалізації стратегії АТ «Укрзалізниця» на найближчі 5 років необхідно близько 150 млрд грн інвестицій, — Антон Саболевський

Для реалізації стратегії АТ «Укрзалізниця» на 2019-2023 роки за базовим сценарієм необхідно 150 млрд грн інвестицій. Про це в інтерв’ю онлайн-проекту «12 облич стратегії УЗ» розповів директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики компанії Антон Саболевський.