Друк
21.10.2021

АТ «Укрзалізниця» підтримує вакцинацію від COVID-19: на залізничних вокзалах працюють пункти щеплення, процедуру пройшли понад 100 осіб

У пунктах вакцинації, які АТ «Укрзалізниця» розгорнуло на залізничних вокзалах України, за першу половину доби 21 жовтня 2021 року пройшли процедуру щеплення понад 100 осіб. Станом на 12:00 такі пункти працюють на 7 вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ніжин та Коростень.


У них пасажири можуть абсолютно безкоштовно вакцинуватися від COVID-19 вакцинами різних виробників. Наявність вакцини того чи іншого виробництва слід уточнювати безпосередньо у пунктах вакцинації. У подальшому АТ «Укрзалізниця» буде збільшувати перелік вокзалів, де працюватимуть такі пункти, а також їх кількість.

Також на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська) працюють пункти експрес-тестування на COVID-19. Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн.

Як повідомлялося раніше, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 з 21 жовтня 2021 року змінюються правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень. Крім квитка та документа, що посвідчує особу для проїзду поїздами далекого сполучення, пасажири повинні мати:

-       сертифікат про вакцинацію (паперовий або в додатку «Дія»),

-       або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19,

-       або негативний результат ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, що мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд.   

У разі виникнення питань просимо звертатися на гарячу лінію АТ «Укрзалізниця» за номером: 0-800-503-111.