Друк
14.06.2021

У травні 2021 року Укрзалізниця спрацювала з прибутком другий місяць поспіль, — Іван Юрик

Другий місяць поспіль Укрзалізниця має позитивний фінансовий результат. Так, за підсумками роботи у травні 2021 року компанія отримала майже 39 млн грн прибутку. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.


«Впевнено тримаємо курс на стабільну прибутковість. Другий місяць поспіль компанія завершує роботу з прибутком — у травні отримали позитивний фінансовий результат майже 39 млн грн. Продовжуємо покращувати операційну роботу та розвивати вантажний бізнес, що є головним джерелом прибутковості нашої компанії», — повідомив керівник Укрзалізниці.

Іван Юрик уточнив, що у січні 2021 року Укрзалізниця, на тлі боротьби з фінансовою кризою та боротьбою з пандемією спрацювала зі збитком 693 млн грн, у лютому — 534 млн грн, березні — 448 млн грн, то вже у останні два місяці весни цю тенденцію вдалося переломити: квітень показав 35 млн грн прибутку, а травень — майже 39 млн грн.

За його словами, позитивна тенденція зростання фінансових надходжень фіксується завдяки ефективному впровадженню антикризового плану в компанії, покращенню операційної роботи у вантажному сегменті, збільшенню обсягів вантажних перевезень, а також послабленню карантинних заходів у країні. Крім того, збільшено доходи від пасажирських перевезень за рахунок нових рейсів та пожвавлення відпускного сезону. Так, у травні вони склали понад 585 млн грн, тоді як у квітні — майже 344 млн грн, у березні — близько 364 млн грн.

Нагадаємо, що Укрзалізниця в травні на 20,5% покращила обіг вантажних вагонів, а середньодобове навантаження вийшло на рівень докризового 2019 року.

Як повідомлялося раніше, у квітні 2021 року Укрзалізниця отримала 35 млн грн прибутку.