Друк
04.06.2021

Укрзалізниця передає двох ведмедів до Ouwehand Zoo, — Іван Юрик

Укрзалізниця передасть двох ведмедів, які перебувають на балансі Запорізької дитячої залізниці, до Ouwehand Zoo (м. Ренен, Нідерланди). Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.


«Двох клишоногих, які якимсь дивом (та ще історія) опинилися на балансі Запорізької дитячої залізниці, ми передаємо на реабілітацію та утримання до зоопарку Ouwehand Zoo. Це у місті Ренен, Нідерланди. Комфортне проживання їм там гарантоване, ще й з басейном та водоспадом. Усі витрати на трансфер та утримання бере на себе зоопарк», — пише на своїй сторінці в соціальній мережі керівник Укрзалізниці.

Також він додав, що пошук нового дому для ведмедів триває кілька років, і подякував зоопарку Ouwehand Zoo та громадській екологічній організації Eco-Halych: Wildlife Rehab, яка наразі допомагає в цьому питанні. «Точно знав, що в процесі продажу непрофільних активів будуть сюрпризи у вигляді лазень, магазину «Ювілейний» або кафе «Вишенька», але на ведмедів точно не очікував», — резюмував Іван Юрик.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця вже визначила 182 непрофільні активи, 11 з яких буде найближчим часом виставлено на продаж.