Друк
02.06.2021

«Прикарпатський експрес»: нові зупинки та зручна пересадка до Ужгорода

«Прикарпатський експрес» № 807/808 сполученням Івано-Франківськ — Ківерці, який почав курсувати наприкінці весни, вже став справжнім хітом перевезень серед жителів Волині, Галичини та Прикарпаття.


Враховано численні побажання пасажирів, з 4 червня маршрут і графік цього поїзда стали більш зручними та гнучкими. По-перше, встановлене пересадочне сполучення за маршрутом Івано-Франківськ  Стрий  Ужгород та зворотно. Внаслідок цього якісне залізничне сполучення отримають пасажири станцій Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Опорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево та Батьово.

Відтепер поїзд № 807/808 Івано-Франківськ  Ківерці відправлятиметься з Івано-Франківська о 15:20 і прибуватиме о 17:48 на станцію Стрий. Тут передбачена пересадка на регіональний поїзд № 829/830 Львів  Ужгород, який вирушатиме зі станції Стрий о 17:58 і прибуватиме на станцію Ужгород о 22:22 вечора. Зворотно потяг № 829/830 зупинятиметься на станції Стрий о 09:48, а пересадку до Івано-Франківська доведеться трохи почекати  до 11:02. На кінцеву станцію, до Івано-Франківська, він прибуватиме о 13:38.

По-друге, з 4 червня «Прикарпатський експрес» робитиме додаткові зупинки. Вони передбачені по станціях Рожнятів, Болехів та Кам’янка-Бузька.

Нагадаємо, що потяг «Прикарпатський експрес» почав курсувати з 29 травня. Він поєднує три туристичні регіони на заході України, даючи можливість жителям просто та недорого дістатися додому чи на роботу, а гостям краю завітати до чарівних куточків України, у яких раніше сполучення залізницею було практично відсутнє.

Подробиці про новий маршрут читайте тут.