Друк
11.05.2021

У квітні 2021 року Укрзалізниця вийшла на прибуток, — Іван Юрик

Укрзалізниця за підсумками місяця квітня 2021 року отримала 35 млн грн прибутку. Це перший позитивний фінансовий результат після останніх 12 місяців збиткових показників. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.


«Фіксуємо перший місяць прибутковості за останні 12 місяців. На жаль, кризові явища у світовій та українській економіці, що почались в березні минулого року, пандемія коронавірусу та скорочення обсягів перевезень тривалий час стримували розвиток Укрзалізниці, проте ми зламали цю негативну тенденцію», — констатував він.

Іван Юрик наголосив, що такого результату було досягнуто завдяки впровадженню оперативного антикризового плану і що важливо без підняття вантажних тарифів чи зменшення податкового тягаря на компанію. Він також додав, що, незважаючи на важкий минулий 2020 рік, Укрзалізниця залишилась одним із найбільших і найсумлінніших платників податків за підсумками 2020 року й перерахувала до бюджетів усіх рівнів та фондів понад 25 млрд грн.

«Наша компанія й надалі докладатиме всіх зусиль для максимізації дохідних надходжень, розвитку вантажного бізнесу, росту привабливості й сервісу пасажирських перевезень, підвищуючи пріоритизацію й ефективність видатків», — резюмував очільник Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України затвердив консолідований фінансовий план АТ «Укрзалізниця» на 2021 рік. Він передбачає загальні доходи компанії в сумі 93 млрд грн та значні інвестиції в оновлення рухомого складу та інфраструктури.