Друк
19.04.2021

Після ремонту Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті може прийняти одночасно 110 хворих на коронавірус, — Іван Юрик

Укрзалізниця за підтримки Дніпропетровської ОДА та Міністерства інфраструктури України відкриває нову реанімацію й осучаснені відділення для прийому хворих на COVID-19 у Дніпрі. У чотирьох відділеннях цього медичного закладу днями завершено ремонтні роботи та підготовлено нову реанімацію для прийому хворих із коронавірусною інфекцією. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до Дніпра.

 

Керівник Укрзалізниці Іван Юрик, перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович та перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов оглянули оновлені відділення лікарні та приміщення реанімації, у якій облаштовано десять функціональних ліжок із моніторами цілодобового спостереження за станом здоров’я хворих.

«Ми продовжуємо реалізовувати термінові заходи, заплановані в рамках боротьби з COVID-19, зокрема розширюємо потужності наших лікарень. Так, після ремонту Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті може прийняти одночасно 110 хворих на коронавірусну інфекцію. Загалом наші 8 відомчих лікарень зараз лікують понад 530 таких пацієнтів», — прокоментував в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. Він також додав, що Укрзалізниця максимально залучила спеціалістів структурних підрозділів, зокрема філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», для проведення реконструкції електромереж у залізничних лікарнях.

«Набираємо обертів, щоб усі наші 8 відомчих лікарень активно та якісно надавали послуги. На сьогодні ми отримали вже близько 60 млн грн державних коштів на лікування хворих на COVID-19. Близько половини цих коштів уже витрачено на медикаменти та на доплати медичним бригадам. У межах 1-2 місяців повністю використаємо залишок коштів. Окрім цих державних коштів, Укрзалізниця виділила 170 млн власних коштів, щоб на цей рік повністю забезпечити виконання програми лікування хворих на COVID-19», — констатував керівник Укрзалізниці.

За словами Дмитра Абрамовича, робота всіх лікарень Укрзалізниці знаходиться на постійному контролі Міністерства. «У нас є позитивні зрушення в наших лікарнях Укрзалізниці: нове відділення, додаткові койко-місця для хворих на COVID-19, — і це позитивно позначається на стані хворих громадян. За останні лише 4 тижні ми зробили суттєвий ривок у налагодженні процесу лікування хворих, і на сьогодні всі лікарні Укрзалізниці приймають хворих на коронавірус», — сказав Дмитро Абрамович. Він додав, що всі вжиті заходи дозволять пройти з меншими втратами складний період пандемії.

«Нову реанімацію лікарні для залізничників оснастили багатофункціональними ліжками. Кожне — з монітором пацієнта. Загалом для цієї госпітальної бази придбали 55 кисневих концентраторів, 2,4 тис. біозахисних костюмів, майже 40 тис. засобів індивідуального захисту. Все — державним та обласним коштом», — повідомив у свою чергу Володимир Орлов.

За словами генерального директора Дніпровської клінічної лікарні на залізничному транспорті Олега Постолова, сьогодні працівники медичного закладу відчувають увагу та підтримку Укрзалізниці в налагодженні ефективної роботи в надскладних умовах пандемії та надання якісної медичної допомоги громадянам. «Завдяки керівництву Укрзалізниці та Дніпропетровської ОДА ми завершили ремонт нового реанімаційного відділення та провели ремонтно-будівельні роботи для прийому хворих на COVID-19 ще в чотирьох відділеннях», — зазначив Олег Постолов.

Нагадаємо, на сьогодні з хворими на COVID-19 працюють 8 відомчих лікарень Укрзалізниці (три в Києві, дві в Харкові та по одній у Дніпрі, Львові та Одесі). Як повідомлялося раніше, у лікарнях Укрзалізниці вже проліковано та продовжують лікуватися близько 1 тис. хворих на коронавірусну інфекцію.