Друк
23.03.2021

Висадка та посадка у Львівській області залишаються доступними, контроль посилено

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо віднесення Львівської області до переліку «червоних зон», Укрзалізниця не обмежуватиме висадку та посадку пасажирів у регіоні, як мінімум, до 30 березня включно. 

Залежно від динаміки захворюваності у регіоні впродовж тижня, комісією буде прийняте рішення щодо необхідності обмеження залізничних перевезень.

Укрзалізниця вітає рішення, яке дозволить Львову залишатися контрольованим логістичним хабом для регіонів, пересування якими наразі обмежено. Укрзалізниця разом з МІУ та МОЗ уважно стежить за ситуацією і готується до відновлення рейсів у регіони з позитивною динамікою боротьби з пандемією.

Укрзалізниця вкотре наголошує, що суворо слідкуватиме за дотриманням карантинних вимог у поїздах та на вокзалах та звертається до пасажирів з проханням обов’язково повідомляти про випадки неналежного носіння масок або відмови від них з боку інших пасажирів або співробітників Укрзалізниці. Наша гаряча лінія 0-800-50-3111 працює цілодобово, так само як і офіційний чат-бот у Viber та Telegram.

Подорожі під час карантину мають бути максимально безпечними!