Друк
16.01.2021

Залізничники продовжують очищати від снігу інфраструктуру

Укрзалізниця продовжує очищати залізничну інфраструктуру від снігу та повністю контролює ситуацію. Так, упродовж минулої доби від снігу було прибрано 361 пасажирську платформу. Роботи триватимуть і надалі.

 

На роботах із прибирання снігу на станціях, платформах та коліях минулої доби були задіяні понад 2,7 тис. залізничників. Також працювали 4 одиниці спецтехніки. Під час робіт залізничники очистили понад 7 тис. стрілочних переводів.

Наразі найбільша товщина снігового покрову зафіксована в Сянках — 39 см, Дніпрі — 12 см, Верхівцевому — 11 см, Івано-Франківську та П’ятихатках — 10 см.

Укрзалізниця просить пасажирів бути обережними та обачними на об’єктах залізничної інфраструктури, особливо в період складних погодних умов.

Під час перевезень Укрзалізниця забезпечує всі протиепідемічні заходи, закликає пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиком.

У разі порушення цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 0-800-503-111. На такі порушення будемо реагувати миттєво.