Друк
05.11.2020

2021 рік має стати для Укрзалізниці переломним, — Володимир Жмак

Інвестиції в українську інфраструктуру мають бути комплексними та ефективними. Яскравий приклад цього — програма Президента України «Велике будівництво». Але крім доріг потрібно розвивати й залізничну галузь. Таку думку висловив голова правління АТ  «Укрзалізниця» Володимир Жмак, виступаючи на Міжнародному форумі інфраструктури і транспорту, організованому виданням Mintrans.

 

Керівник компанії підкреслив, що вирішальним для Укрзалізниці має стати 2021 рік. Зокрема, наступного року планується інвестувати в залізничну інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони та пасажирські перевезення понад 25 млрд грн. Також планується провести електрифікацію, як мінімум, двох важливих ділянок колії та розпочати процедуру закупівлі 50 нових двосистемних електровозів.

«Прибуткова Укрзалізниця — це додаткові надходження до державного бюджету. Тому для нас важлива й підтримка держави, і ми розглядаємо її як інвестиції. Все, що держава інвестує в Укрзалізницю, у «Велике будівництво», в інші інфраструктурні проекти, неодмінно повернеться до бюджету країни з великими прибутками. Ми розраховуємо на партнерство та підтримку держави та усіх наших ключових партнерів», — зазначив Володимир Жмак.

«Укрзалізниця — це один з фундаментів української економіки, здоров’я нашої кампанії є індикатором здоров’я всієї економіки країни», — резюмував керівник компанії.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує у найближчому часі досягти щодобового навантаження у мільйон тонн.