Друк
11.09.2020

За 8 місяців 2020 року Укрзалізниця сплатила 16,4 млрд грн податків та зборів

За січень – серпень 2020 року Укрзалізниця сплатила понад 16,4 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів.  

 

Зокрема, Укрзалізниця поповнила державний бюджет на 5,6 млрд грн,  місцеві на 5,6  млрд грн та направила на виплату єдиного соціального внеску понад 5,1 млрд грн.

Як наголошують у Державній податковій службі України, Укрзалізниця є одним із найбільших та найсумлінніших платників податків у державі, який, незважаючи на періоди турбулентності в економіці повністю виконує свої податкові зобов’язання.

Паралельно з цим в Укрзалізниці виступають за удосконалення національної податкової політики, зокрема внесення до Податкового кодексу України змін щодо повернення залізничній галузі пільг зі сплати земельного податку, які були відмінені з 1 січня 2019 року.

Як відомо, що в інших країнах залізничний транспорт не оподатковується земельним податком, а розвиток інфраструктури відбувається тільки за рахунок або за допомогою державного субсидіювання.

Нагадаємо, за підсумками 2019 року товариство увійшло до ТОП-5 серед найбільших  компаній України за сумою податкових платежів.