Друк
04.09.2020

Укрзалізниця розвиватиме цифрові інфраструктурні проєкти у співпраці з Mastercard та Visa

Укрзалізниця підписала меморандуми про співробітництво з компаніями Visa та Mastercard. У рамках співпраці планується впровадити низку інноваційних проєктів, які покращать та осучаснять сервіси компанії.

Співробітництво з компаніями, які є найбільшими у світі міжнародними платіжними системами та є драйверами впроваджень у країні сучасних інноваційних сервісів та технологій, дозволить швидко провести діджиталізацію залізниці та впровадити зручні сервіси. Серед них мобільний додаток для пасажирів із новітніми сервісами для оплати та безпеки, можливість сплатити за проїзд безконтактною карткою та іншими електронними носіями, у тому числі в приміському сполученні, та розширення дії електронних квитків на всі види сполучення.

Так, партнери нададуть експертні консультації та допомогу Укрзалізниці, зокрема, з питань вибору архітектури та розробки технічних рішень, сприятимуть впровадженню проєктів електронного квитка на основі банківських безконтактних карток, наприклад таких, як проїзні документи та квитки для пільгових категорій.

Велику увагу буде приділено приміським пасажирським перевезенням, оскільки наші партнери мають велику експертизу в розробці та впровадженні транспортних рішень у містах України та світу. Також є ідея створити зони самообслуговування наших пасажирів. Це дасть змогу впровадити ще один канал продажу квитків та надання інших послуг залізниці, а також оптимізувати операційні витрати компанії.

Крім того, клієнти, які сплачуватимуть за проїзд і послуги, що надає Укрзалізниця, платіжними системами Visa та Mastercard, зможуть брати участь у програмах лояльності цих компаній, а також програмах , що будуть розроблені спеціально для пасажирів Укрзалізниці.