Друк
04.09.2020

Укрзалізниця відправила арт-потяг ГогольTrain

Із Центрального залізничного вокзалу Києва до Херсона вирушив арт-потяг ГогольTrain. Цей проєкт — унікальний приклад, як сучасне українське мистецтво інтегрується у такі буденні речі, як залізниця. Про це розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.


«Для Укрзалізниці було дуже цікавим приєднатися до проєкту Міністерства інфраструктури, Міністерства культури, Офісу президента та, власне, організаторів заходу. Адже Укрзалізниця — це не лише про колії, шпали і локомотиви, це ще й культура. Вже вдруге ГогольTrain стає візитівкою фестивалю GogolFest», - наголосив він.

По дорозі на фестиваль GogolFest DREAM у Херсоні поїзд робитиме зупинки на станціях Миронівка, ім. Т. Шевченка та Миколаїв.

Для реалізації зазначеного поїзда Укрзалізниця організувала окремий чартерний поїзд, який складається із 7 вагонів: 1 СВ, 2 купейні, 2 плацкартні та 2 вагони-ресторани.

Вагони-ресторани на час поїздки перетворяться на осередки сучасного мистецтва на колесах. На повному ходу на пасажирів чекає музична та електронна сцени, виставка, перформативне мистецтво тощо.

Нагадаємо, що перший арт-потяг ГогольTrain-2019 було відправлено торік на GogolFest за маршрутом Київ — Маріуполь — Київ. Це був перший арт-потяг у Європі.