Друк
01.09.2020

Укрзалізниця долучається до проєкту Мінінфраструктури та впроваджує єдиний квиток на поїзди та ще три види транспорту — Володимир Жмак.

Послуга стане доступною вже наприкінці вересня. Оформити єдиний квиток можна буде на транспортному порталі електронних послуг — e-transport.gov.ua. За його допомогою пасажири зможуть подорожувати поїздом, метро, автобусом та літаками. Електронний квиток буде зчитуватися за допомогою QR-коду на мобільному пристрої контролера.

 

«Зручні сервіси для пасажирів – наш пріоритет. Тому з радістю долучаємося до ініціативи Міністерства інфраструктури щодо впровадження єдиного електронного квитка» - зазначив Володимир Жмак.

Модуль, завдяки функціонуванню якого реалізація проєкту стала можливою, було розроблено ІТ-Департаментом УЗ -  дозволить повністю керувати процесом та залучати до платформи якомога більше українських міст. 

За словами очільника компанії, на першому етапі єдиний квиток буде доступний для поїздів внутрішнього сполучення далекого слідування.

«Ми йдемо до автоматизації та інформатизації Укрзалізниці. Єдиний квиток — це крок до сервісності послуг Укрзалізниці, якої так прагнуть всі українці. У світі вже існує багато технічних рішень, які дозволяють значно підвищити рівень комфорту послуг для пасажирів, і ми повинні йти в ногу із часом», — резюмував Володимир Жмак.