Друк
17.07.2020

Директором з управління взаємовідносинами з органами державної влади призначено Дмитра Романюка

До команди менеджерів Укрзалізниці долучається керівник із багаторічним досвідом роботи в державних органах влади. Дмитро Романюк очолив вертикаль управління взаємовідносинами з органами державної влади АТ «Укрзалізниця».

Дмитро Романюк має успішні кейси міжнародного співробітництва й інвестиційних проєктів.

«Зараз Укрзалізниця потребує покращення взаємодії з органами державної влади. Професійна координація роботи на цьому напрямку сприятиме розвитку компанії, підтримці важливих для Укрзалізниці законодавчих ініціатив, зокрема, схваленню нової редакції Закону України «Про залізничний транспорт». Саме тому ми підсилюємо нашу команду досвідченим фахівцем і сподіваємось на плідну спільну роботу та швидкі результати», — наголосив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

З жовтня 2019 року по теперішній час Дмитро Романюк займав посаду заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

До цього, у 2018—2019 роках, очолював наглядову раду компанії з управління активами «MG Invest» та був радником з питань інвестицій компанії «Moris Group». У 2017 році — керівник по роботі з регіонами України ДУ «Офіс залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest».

З серпня 2015 р. по січень 2017 р. працював директором департаменту міжнародного співробітництва, евроінтеграції, інвестицій та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації. У 2010—2015 роках був асистентом, а згодом викладачем на кафедрі менеджменту і маркетингу економічного факультету Прикарпатського національного університету.

Дмитро Романюк закінчив у 2009 році Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «Менеджмент організацій», а згодом, у 2011 році, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Правознавство». У 2015 році — кандидат економічних наук.

Брав участь у багатьох проектах із залучення іноземних інвесторів. Має досвід викладання економічних дисциплін у вищих навчальних закладах, пройшов ряд спеціалізованих програм з управління персоналом, лідерства, управління змінами, стратегічного та процесного менеджменту, управління та контролю за ризиками тощо.

Ключовим завданням новопризначеного директора є забезпечення ефективної взаємодії з органами державної влади, стратегічний менеджмент.