Друк
13.07.2020

Збереження й розвиток локомотиворемонтних потужностей — один з пріоритетів для Укрзалізниці, — Іван Юрик

Локомотиворемонтні потужності Укрзалізниці будуть збережені, й наразі керівництво компанії розглядає всі можливі варіанти їх подальшого розвитку. Про це повідомив в.о голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до регіональної філії «Львівська залізниця», у ході якої він відвідав ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» та локомотивне депо Львів-Захід.

«Укрзалізниця — одна з найбільших державних компаній із великими виробничими потужностями. Наш пріоритет — збереження та розвиток цих потужностей, зокрема локомотиворемонтної бази», — наголосив він.

За словами керівника компанії, пандемія коронавірусу внесла негативні корективи в роботу галузі: скорочення обсягів перевезень та зменшення доходів. Але, попри це, керівництво Укрзалізниці робить усе можливе для збереження всіх виробничих потужностей, колективів філій та підприємств задля сталої та безперебійної роботи галузі.

«На сьогодні в рамках антикризового плану дій ми вже значно оптимізували низку процесів і витрат. Переконаний, що Укрзалізниця впевнено пройде цю кризу та перейде до подальшого розвитку й перетворення на сучасну залізничну компанію європейського зразка. До цієї мети у нас багато роботи попереду», — резюмував Іван Юрик.

Довідково

«Львівський ЛРЗ» спеціалізується на капітальному ремонті електровозів, їх модернізації, виробництві запасних частин до електровозів.

Локомотивне депо Львів-Захід спеціалізується на обслуговуванні вантажопасажирських поїздів. У його складі — цех експлуатації тепловозів станції Львів, цех експлуатації локомотивів станції Стрий та база відстою локомотивів на станції Мшана.