Друк
09.07.2020

Укрзалізниця планує наприкінці липня — на початку серпня розпочати процедуру закупівлі олив та мастильних матеріалів за рамковою угодою

Укрзалізниця планує наприкінці липня — на початку серпня 2020 року розпочати процедуру закупівлі олив та мастильних матеріалів за рамковою угодою.

Наразі компанія після онлайн-зустрічі з представниками ринку моторних олив та мастильних матеріалів збирає пропозиції та зауваження від них, а також підготувала для постачальників перелік питань, який дозволить обрати найкращий варіант впровадження механізму рамкової угоди в закупівлі олив та мастильних матеріалів.

Просимо надсилати відповіді на електронну адресу: bilozor.v@uz.gov.ua.

Нагадаємо, що у 2020 році Укрзалізниця почала застосовувати процедуру закупівлі дизельного палива за рамковою угодою. Зважаючи на ефективність цього механізму, Укрзалізниця має намір розширити застосування процедури закупівель за рамковою угодою і на категорію моторних мастил.

Підкреслюємо, що наша мета — залучити до участі якнайбільшу кількість учасників ринку та створити рівні умови між ними. Укрзалізниця планує оприлюднити проєкт тендерної документації закупівлі дизельних мастил за рамковою угодою до офіційного оголошення процедури закупівель для того, щоб максимально врахувати зауваження та доповнення потенційних постачальників.


Довідково 

Плановий обсяг закупівель мастил у 2020 році становить 11,4 тис. тонн продукції. Приблизно такий же обсяг прогнозується до закупівлі й у 2021 році. Для закупівлі за рамковою угодою буде запропоновано мастила, які складають основну частину (58% за плановими показниками) від загальної кількості закупівлі, а саме мастила М-14В2 в обсязі понад 5 тис. тонн та М-14Г2ЦС в обсязі приблизно 1,5 тис. тонн. Крім того, для інших мастил, які Укрзалізниця закуповує в обсязі понад 100 тонн, також буде розглядатись можливість закупівлі за рамковою угодою.