Друк
03.07.2020

Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу правління АТ «Укрзалізниця»

Рішенням Кабінету Міністрів України Івана Синякова призначено в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця». Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду 1 липня.

 

Іван Синяков долучився до команди Укрзалізниці в травні цього року. Працював на посаді директора з управління персоналом та соціальної політики. Має 16-річний досвід управління людськими ресурсами та успішні кейси побудови HR-систем у компаніях зі штатом до 100 тис. осіб

Працював у НАК «Нафтогаз України», групі компаній «Континіум», ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» та ЗАТ «Холдингова компанія «Бліц-Інформ».

Він закінчив у 1992 році Ківерцівський медичний коледж, а згодом, у 1997 році, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціалізацією «Психологія». У 2006 році він пройшов програму PMD за спеціалізацією «Менеджмент організацій» у Міжнародному інституті менеджменту, а у 2018 році здобув ступінь МВА з ділового адміністрування в Київській школі економіки. Пройшов ряд спеціалізованих програм з управління персоналом, лідерства, управління змінами, стратегічного та процесного менеджменту, управління та контролю за ризиками у Великобританії, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі тощо.

Крім того, Кабінет Міністрів України прийняв рішення припинити повноваження члена правління з питань зв'язків з державними органами АТ «Укрзалізниця» Сергія Кушніра. Дякуємо фахівцю за ефективну співпрацю та бажаємо нових звершень. Впевнені, що його професіоналізм у подальшому принесе користь Україні.