Друк
22.05.2020

Укрзалізниця максимально доопрацювала положення нового договору на перевезення вантажів та вводить його в дію з 1 липня

Укрзалізниця у тісній співпраці з абсолютно усіма зацікавленими сторонами - представниками бізнесу та їх об’єднаннями, причетними міністерствами, Антимонопольним комітетом України й іншими відомствами доопрацювала новий договір про надання послуг з організації перевезення вантажів та вводить його в дію 1 липня 2020 року.

Публічне обговорення умов співпраці з замовниками послуг вантажних перевезень було розпочато ще в квітні 2019 року, але за останній час було проведено цілу низку переговорів у широкому колі замовників послуг вантажоперевезень, їх об’єднань, фахівців та контролюючих органів. Кінцевий варіант договору максимально відповідає інтересам учасників перевізного процесу.

Наголошуємо, що не зважаючи на проведену роботу Укрзалізниця закликає усі зацікавлені сторони продовжити всебічну співпрацю, адже наша спільна головна мета - забезпечити сталий, безперебійний процес вантажних перевезень за кращими зразками ведення бізнесу. Остаточний текст договору для ознайомлення оприлюднено тут.