Друк
15.03.2020

Залізничне сполучення з Польщею повністю призупинено

Між Україною та Польщею повністю призупинено пасажирське залізничне сполучення. Низка поїздів скасована, а деяким обмежено маршрути курсування.

Зокрема, скасовано поїзда № 67/68 Київ – Варшава, № 89/90 Перемишль – Львів, № 51/52 Львів – Вроцлав, та безпересадкові вагони Київ – Вроцлав. Поїздам № 705/706 та № 715/716 Київ – Перемишль обмежено маршрут до Львова. Також Львів буде кінцевою станцією для поїзд № 35/36 Одеса – Перемишль, який відправляється у рейс  з 14 – 16 березня. Про подальше його курсування буде поінформовано додатково. Продаж квитків на рейси, що відмінені, призупинено.

Також повідомляємо, що Укрзалізниця повертатиме пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди - без стягнення додаткових зборів. Для цього потрібно звернутися у будь-яку залізничну касу, квитки придбані через інтернет повертаються через онлайн сервіси. На поїзди, яким буде обмежено маршрут, повну вартість квитка можна повернути у випадку якщо була скасовано зупинка, до якої пасажир мав проїзний документ.

У разі виникнення питань під час повернення квитків просимо звертатися до Контактного центру Укрзалізниці: 0 800 503 111 або у Месенджер на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Перепрошуємо за незручності та закликаємо пасажирів ставитися до ситуації з розумінням.

Нагадаємо, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №288-р Укрзалізниця припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 00:00 годин 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних рішень уряду.

Раніше повідомлялося, що з 7-ї ранку 13 березня призупинено пасажирське залізничне сполучення із Словаччиною.