Друк
11.03.2020

Укрзалізниця працює в штатному режимі, вживаються необхідні протиепідемічні заходи

Підготовка та відправлення пасажирських поїздів відбувається відповідно до технологічного процесу та згідно з розкладом руху поїздів. Укрзалізниця реалізує оперативний план заходів з метою недопущення занесення і поширення в Україні нового коронавірусу COVID-19.

 

Зокрема, постійно проводиться вологе прибирання та дезінфекція вокзальних приміщень, пасажирських вагонів на шляху прямування та в пунктах обороту. Щогодини проводиться додаткова дезінфекція в місцях найбільшої концентрації пасажирів.


Також забезпечено виділення, обладнання і належний стан санітарних тупиків для проведення карантинних заходів у випадку епідемічних ускладнень у поїздах; проведені інструктажі членів поїзних бригад з питань виявлення та профілактики захворювань. Забезпечено своєчасну передачу відповідної інформації фахівцям державної установи «Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України».


Крім того, на вокзалах облаштовуються приміщення для тимчасової ізоляції хворих з ознаками інфекції. Вони обладнуються необхідним устаткуванням і протиепідемічними засобами.Усі поїзда укомплектовані  необхідними засобами для надання першої медичної допомоги. Запроваджено порядок передачі оперативної інформації при виявленні пасажирів із симптомами захворювання.


Також у зв’язку з обмеженням проведення культурно-розважальних заходів завчасно завершить свою роботу виставка Ukraine WOW, яка проходить на території вокзалу станції Київ-Пасажирський.


Раніше Укрзалізниця оприлюднила план заходів з метою профілактики завезення та поширення 2019-nCoV.