Друк
10.03.2020

При спробі піднятися на рухомий склад двоє юнаків зазнали електротравм

Минулими вихідними двоє підлітків отримали електротравми через нехтування правилами поведінки на об’єктах залізниці.

 

Так, ввечері 9 березня на станції Вінниця-Пасажирська підліток 2003 року народження піднявся на пасажирський вагон та отримав ураження електричним струмом з опіками ІІ-ІІІ ступеня.

Днем раніше, 8 березня, на станції Карлівка, що на Полтавщині, хлопець 2006 року піднявся на вагон-зерновоз та отримав важку травму електричним струмом. На місця подій було викликано швидку медичну допомогу та представників Національної поліції, травмованих юнаків доправлено до лікарень.

Укрзалізниця вкотре попереджає, що робоча напруга контактної мережі – 27,5 тисяч Вольт. При наближенні до проводу ближче ніж на 2 метри може виникнути електрична дуга між тілом людини і проводом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я.

Загалом цього року внаслідок ураження електричним струмом на залізничному транспорті травмовано шість осіб, із них дві смертельно. У 2019 році на об’єктах інфраструктури Укрзалізниці ураження електричним струмом отримали 35 громадян.

Найчастіше такі травми зазнають особи, які намагаються зробити сейфі на вагоні, займаються зачепінгом або викрадають елементи залізничної інфраструктури й рухомого складу.