Друк
13.02.2020

Почався процес відбору голови правління Укрзалізниці

Після того, як Кабінет Міністрів України затвердив Желько Марчека виконуючим обов'язки голови правління, наглядова рада АТ «Укрзалізниця» (УЗ) розпочала процес пошуку та відбору кандидатів на посаду голови правління. Визначаючи подальші кроки, наглядова рада врахувала потреби щодо ідентифікації та відбору найбільш кваліфікованого кандидата на позицію та необхідності якомога швидше завершити цей процес. Було вирішено, що найкращим шляхом для реалізації вказаних завдань буде залучити незалежного досвідченого HR-консультанта з відповідною репутацією.

У повній відповідності із законодавством, згідно з яким закупівля послуги, що вимагає витрат менше 1 млн грн, не потребує проведення тендерної процедури в системі Prozorro, достатній кількості консультантів із підбору персоналу було запропоновано надати свої пропозиції щодо виконання вказаних завдань. Компанія Boyden надала найбільш економічно вигідну пропозицію та в результаті отримала контракт.

«Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з Boyden у процесі пошуку і відбору найкращого кваліфікованого кандидата на посаду голови правління за обґрунтовано стислий проміжок часу», — відзначив голова наглядової ради Шевкі Аджунер.

Вимоги до компетенцій та критерії відбору на посаду голови правління будуть опубліковані на веб-сторінці Компанії найближчим часом.