Друк
11.02.2020

Укрзалізниця розпочинає процедуру конкурсного відбору на посаду голови правління Товариства

Наглядова рада Укрзалізниці прийняла рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії та залучила провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden для допомоги у виконанні цього завдання.

«Відбір буде здійснюватися шляхом проведення відкритого та незалежного конкурсу, який не залишить жодної можливості для зовнішнього впливу. Переможця конкурсу обиратимуть за наступними критеріями: високий рівень компетенції, здатність вести Укрзалізницю вперед з огляду на існуючі та, що не менш важливо, майбутні виклики, з якими стикатиметься компанія в процесі трансформації у вільного від корупції, конкурентного за затратами, ефективного оператора, керуючись принципами колегіальності і співпраці з дотриманням найкращих принципів і практик корпоративного управління», — наголосив голова Наглядової ради Шевкі Аджунер.

З огляду на статус Укрзалізниці, як одного з найбільших залізничних операторів у Євразії, та специфіку професійних викликів, які вона пропонує, очікується, що позиція голови правління буде цікавою для висококваліфікованих кандидатів з України та інших країн. Закликаємо кваліфікованих кандидатів подаватися на конкурс й обіцяємо чесні та рівні умови для всіх учасників.

З питань участі у конкурсі та за детальнішою інформацією просимо звертатися до компанії Boyden:

Олексій Долгіх, керуючий партнер

Інна Харченко, партнер

ukraine@boyden.com

+38(044) 390 60 00

Про Boyden Global Executive Search

Boyden - провідна міжнародна компанія із пошуку та підбору управлінського персоналу. Це один із  глобальних лідерів індустрії, який має 65 офісів у 40 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться у Нью-Йорку, США.